mdc hotel ürgüp yorum?

mabada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2010
727
610
kızlar merhaba, kasımda balayına gidicezz inş. çok kararsız kaldık. odamızda jakuzi olsun biraz geniş olsun gezecek yerler olsun istedik. çok güzel de antalya tarafına gitsek dedik bi kaç otel buldm hem forumdan hem internetten ama fiyatla çok abartı geldi bilmiyorum balayı diyede okadara gidilmelimi tatile. bizde kapadokya mı olsn dedik mdc hotel varmış resimleri fin da güzel görünüyor. fiyatta uygun geldi. ama daha önceden giden varmı. balayı için nasıl olur. yada kasımda antalya nasıl olur bilemedim. yardımm.
Not: tesettürlüyüm ve alkol kullanmıyorum. ama otelde öle bariz bişey yoksa gidebilirim alkollü otele. denizede haşemayla girerim artık nolcak

sana harika bir otel tavsiye edeyim.karlık evi..
balayında kasım ayında biz de gittik.butik otel..çok dost canlısı insnalar.her oda birbirinden farklı designda..manzaralı jakuzi keyfi de yaptık..şömine eşiliğinde oturduk da..(odada değil girişte hari,ka yerleri var)bahçesi var ...hatta nisan ayında oğlumuzla beraber tekrar gittik..sahibi falan da çok iyi insanlar,kahvaltıları falan harika..

balayı için kapadokyada ne yapıcaksınız gidin tatile güneş kum deniz ne güzel işte

bu arada kapadokyada antalya değil..otelde içki var ancak abartı bir durum yok,zaten butik otel küçük bir yer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…