Mayo hijyeni!!

paavo_possu

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
25
6
Merhaba tatile gitmek için bir tane hamile mayosu edindim ancak koruma bandı kullanmıyorlarmış çok bilindik bir firma plastik atık olmasın diyemiş şimdi asıl sorun ben o mayoyu nasıl hijyenik hale getiricem denenmiş olabilir sonuçta? Çok da zor buldum o yüzden iade edemem. Evet hanımlar hijyen fikirlerinizi alalım ☺️

Merhaba tatile gitmek için bir tane hamile mayosu edindim ancak koruma bandı kullanmıyorlarmış çok bilindik bir firma plastik atık olmasın diyemiş şimdi asıl sorun ben o mayoyu nasıl hijyenik hale getiricem denenmiş olabilir sonuçta? Çok da zor buldum o yüzden iade edemem. Evet hanımlar hijyen fikirlerinizi alalım ☺️
sadece o kısma kaynar su dök sonra bir daha dök biraz beklet kumaşı yamulmadan tabii sonra Allah ne verdiyle tüm deterjanlarla elinde yıka ardından makineye at tek yıkansın ayyy ben olsma böyle yapardım, alkol kolonya falan da dök çitile

Sirkeli ılık suda bekletip bildiğimiz sabunla yıkayın.

Oyle zamanlarda iç çamasırimin uzerine giyip de deniyorum ben, sonra camasirimi degistiriyorum. Heee ben iade edeceksiniz sandım, iade etmiyecekseniz yıkayınca temizlenir yahuu. Netice de o bantlarda cozum degil ki, her halukarda deneyinin orasina burasina temas ediyor.

X