Mayıs Bebekleri......

N

Naze

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Naze
Selam kızlar....Bebekle uğraşmaktan hiçbirşeye bakamaz oldum...Mesajlarınızı okuyamadım...Biraz sorunulu günler yaşıyoruz...Sizlerde gaz sancısı oluyor mu? Prensesim kakasını yapmadan öncesinde çok sancı çekiyor ve yapmasıyla rahatlıyor fakat bu sancılar uzun sürüyor ve sürekli bir gaz sancısı çekiyoruz...Muhtemelen benim yediklerimden kaynaklanıyor diye düşünüyorum fakat ne yiyeceğimi şaşırdım...Avutmak için sürekli emzirmek zorunda kalıyorum..Neredeyse akşama kadar kucağımda emer vaziyette..Haliyle buda beni çok yoruyor...Uyuduğunda bırakıyorum fakat uyku süresi kısa oluyor...Sanırım benim sıcaklığıma ve ağzında memeyle uyumaya birhayli alıştı...Ne yapacağımı şaşırdım...Kızlar sizden sancı için yapılacak şeyler hakkında bilgi istiyorum...Bugün için eşim lokman hekimden bir çay getird henüz denemedim bakalım umarım işe yarar...veeee bebeğim yine ağlıyor....Kendinize iyi bakın görüşmek üzere.....

• Konu Sahibi Naze
nazecim iyi bilirim o nöbetleri bizimkinin tutunca nerdeyse tüm gün sürüyoer ağlaması gaz sancısı
ılık havluyu deneyebilirsin karnıana ve sırtına koy biraz rahatlıyor bebk
dra sormadan bitki çayı vermek istemedim iki kere mecbur kaldım rezxene verdim çok az
colinox diye vbi damla verdi dr sanki başta etkisi yoktu ama şimdi daha azaldı
ayrıca ben rezene içiyom
bak çikolata çay kahve sosis gibi katkılı şeyler gz yapıyor bebkte haberin oldun vcanım ççok tüketme

• Konu Sahibi Naze
canım heralde bebeğin kolik. benim oğlumda kolikti o gaz sancılarını iyi bilirim. bi an önce doktoruna danışmanı tavsiye ederim. biz nurse harveys kullanıyoruz bide kolik cd si var oda bayağı bi işe yarıyor. denemeni tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Naze
Benim Oğlum Da 8 Günlük Gündüz çok Güzel Uyuyor Ama Gece Mizirdanip Duruyor.sadece Babasinin Kucağinda Uyuyor.ne Yapsak Bilmiyorum.

• Konu Sahibi Naze
canım doktora mutlaka gotur gaz sancısı olpup olmadıgına o karar verıyorr
bana doktgorum sureklı emzırısen emdıgını mıdesı erıtemez oda gaz yapar dedı canım
emzır doysun sonra bır bucuk saat bekle dedı
bana ılac verdı sımdı daha rahatt

• Konu Sahibi Naze
canım sana onerım cok sancısı oldugunda corekotunu bıraz suda bı tasım kaynat ılıt ve ıcır eger gazdansa sancısı uc bes dakkada rahatlar gazı ıcınde bır cay bardagı suyla kasıgın ucuyla kımyon koy kaynat ılık havlu ve bıraz masaj hemen rahatlatacaktır kolay gelsın

• Konu Sahibi Naze
Arkadaşlar çok teşekkür ederim...Gaz için dün gece buradan bir arkadaş önermişti yine onu denedim sanırım işe yaradı...Acı elma yağını topuklara sürerek masaj yapıyorsun iyi geliyor diye okumuştum...denedim sanırım iyi geldi...hepinize çok teşekkür ediyorum...Önerdiğiniz yolları bir bir aklımda tutuyor ve uygulamaya çalışıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…