Mayıs ayı aşılama olanlar 🌸😊

İnşallah olumlu haberlerini alırız sabırsızlıkla bekliyorum

İnşallah, bende 13 haziran test günü. Güzel haberi alsın bekleyen her anne adayı.

Selamlar bende 31 Mayıs da aşılama yaptırdım bana da 24 Haziran test günü dediler. Ama insan meraktan test yapasi geliyor zor duruyorum ama iğne etkisi vardır daha

Selamlar bende 31 Mayıs da aşılama yaptırdım bana da 24 Haziran test günü dediler. Ama insan meraktan test yapasi geliyor zor duruyorum ama iğne etkisi vardır daha
Arkadaşımda 31 mayısta yaptırdı oda kanı 14 haziranda verecek aslında 24 hazirana kadar beklemenize gerek yok

Evet igne etkisi vardir bence de 10. Gününe kadar bekleyin en azindan 10. Gun bi bakarsiniz igne etkisi gecmis mi diye

Selamlar kızlar, bizde sebepsiz infertilite var, tüm testlerimiz temiz, hsg de temiz, bu ay boştayız 26 haziran bat , adet günü gideceğim aşılama için başlayacağız, benim sorum şu , aşılama yapılırken acı duyuluyor mu? narkoz vs veriliyor mu?

Daha önce simir testi verdiniz mi maksimum okadar bir his oluyor muayene esnasında olan şeyden farksız değil korkulacak birşey yok yani rahat olun

Narkoz a falan gerek yok muayne gibi düşünün

Evet igne etkisi vardir bence de 10. Gününe kadar bekleyin en azindan 10. Gun bi bakarsiniz igne etkisi gecmis mi diye
Bu hafta kına düğün falan çok yoğun bir hafta bir bakıma bu zamana denk gelmesi iyi oldu testi aklımdan çıkarırım diyordum ama yok ya sürekli bir merak hissi
Haftaya bugün belli olacak hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…