Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esracım dostinex ben kullandım çok iyi geldi benim 30 du düştü 15 oldu sen dostinex kullan çok iyi gelir. Şeyi merak ediyorum baş ağrısı olmadı mı hiç sende
Baş agrım çok var şuan gözlerime vurdu ilaçtan mi üzüntüden mi anlamadim canim çatlıyor resmen

Baş agrım çok var şuan gözlerime vurdu ilaçtan mi üzüntüden mi anlamadim canim çatlıyor resmen
Yok şimdi olablr de bu aralar çok oldu mu prolaktin yüksekliği hormon hipofiz benzinden salgılanıyor be çok baş ağrısı yapar özelikle göze vuruyor bende öyle olmuştum şuan seni nasıl anlyorum varya üzüntü filan daha kötü yapıyor en iyisi uyumaya çalışman da işte

Yarin hastaneyi arar sorarım canim yapan yere giderim bende değerler çok güzel 2 ay önce benimde güzeldi ne değiştirdi anlamadim
Ara sor bakalım canım vardır muhakak yapan yer, stres prolaltinin en büyük düşmanı diyorlar ama çok kolay duzeliyormus üzülme hiç ilaçlarını al düzelir hayırlısıyla daha öncede normalmiş zaten normal olan şey 2 ayda ziplamaz herhalde kafanı rakahlat ilaçlarını kullan sonra tekrar bir test yaptırırsın canım.

Valla mesajı açarken acaba hamile mi ki dedim ve düşündüğüm oldu çook sevindim rabbim daim etsin kuzum inşallah sağlıklı sıhhatli doğurmak nasip olur dilerim
Amin canım çok teşekkür ederim henüz doktora gitmedim ama sağlıklıdır inşallah. Darısı sana ve tüm isteyenlere allahım hayırlı evlatlar nasip eder inşallah

Günaydın canim tabiki ağrıyordu ben migrenden şüpheleniyordum bu bilgiyi bilmiyodum teşekkür ederim inşallah herşey bizler için güzel olur

kızlar merhabalar en son doktorum estradiol 220 diye doğum kontrol hapı verdi istemesemde yalnız aşırı lekelenmem ve kasık ağrım var adet olucakmış gibi aranızda daha önce doğum kontrol hapı kullanan oldu mu acaba başka doktoradamı gitsem

Yazdıklarınızı okuyunca tüp bebek tedavisinden yeni olumlu sonuç almış biri olarak Adatıp Kurtköy hastanesini önermek isterim Çok başarılı bir ekiple tedaviye başlamak çok önemli İşini ehli olan Ender Yalçınkaya kaylanla tanışmanızı tavsiye ederim. Yakınlık çok önemli ulaşımı kolay ve merkezin samimiyeti ilgisini çok yakından hissedeceksiniz

Canım 146 çıktı sonucum çok şükür güzel dileklerin için teşekkür ederim dualarımda olacaksın

Günaydın canim tabiki ağrıyordu ben migrenden şüpheleniyordum bu bilgiyi bilmiyodum teşekkür ederim inşallah herşey bizler için güzel olur
Sanada günaydın canım..
Zaten migren gibi ani atak şeklinde vuruyor o ağrının tarifi yoktu hiç. İnşallah güzel olacak Allahın izniyle

Kızlar ovulasyon testimi yorumlayacak olan var mı aranızda. Yardıma ihtiyacım var bakın bu şekilde çıkıyor hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…