Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelik testindeki çizginin gittikçe silikleşmesi kimyasal olduğunu mu gösteriyor canım ? Benimkiler de şöyleydi : tarihsiz olan bugüne ait.
Pazartesi de kan vereceğim, bakalım..

Eklentiler

• BDCB3D58-141E-4505-91C9-0E4BBDCEAD8E.jpeg
    48,5 KB · Görüntüleme: 49
  • 052AC282-E3A0-409C-B5D5-2C74D68E925F.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 45
Gebelik testindeki çizginin gittikçe silikleşmesi kimyasal olduğunu mu gösteriyor canım ? Benimkiler de şöyleydi : tarihsiz olan bugüne ait.
Pazartesi de kan vereceğim, bakalım..
Evet canım beta gün geçtikçe düştüğü için gebelik testi de siliniyor gün gün yaa seninkiler çok güzel maşallah hayırlı olsun kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ben de ekimde 6 yıllık evli olmuş olacağım. 4 yaşında bir kızım var ben de senin gibi ilk aylarda en az 3 sene çocuk istemiyorum kafasındaydım, arkadaşlarım bir bir hamile kalınca gaza geldim sanırım, evliliğimizin 6.ayında hamile kaldım ( ilk ayda hem de ben şok ) şimdi de kızıma kardeş istiyoruz, umarım güzel bir hamilelik geçiririm.... sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur inşallah...

Kızlar sizlere birşey sormak istiyorum kusura bakmayın ama ben bugün yumurtlamaya başladım altıma yastık koydum falan eşim o esnada vajinrmin içine değilde vajine etrafına boşalmasın mı bir an da nasıl çıktığını anlamadım dedi tam boşalcakken tutamadım o an dedi napıcam şimdi duş falan da aldım kafamda deli sorular

Amiiiiin canım benim inşallah....Allahım bu gruptaki bütün arkadaşlarıma sağlıklı ve de hayırlı evlatlar nasip etsin... senin testlerin bana siliniyormuş gibi gelmedi canım bu arada..kan verdin mi ? Onun değerlendirmesi daha sağlıklı olur bence..

Hay aksi kötü olmuş yaa..keşke hemen duş almasaydın ama canım, 2.raund’a geçseydiniz

İyi yapmışsın canım, bence içeri girenler illa ki olmuştur tamamen dışarı akmadıysa, zevk suyunda da sperm var zaten... ben de bir tanesinde sabaha kadar o şekilde uyumuştum , bu ay belki de ondan iyi yerleşti kim bilir
Hemen duş almadım yaklaşık 1 saat yıkanmadım eşim 1 saat içinde işe gidecek geçemedik yAni 2. Ye

Sen ne ara hamilr kaldın ayol maşallah allah sağlıkla kucağına almayı da nasib etsin inşallah

Yaa sorma kuzum yaaa bir baktım bat günü gelmiş testler yapılmış, rüyada gibiyim darısı sana olsun inşallah, bat ne zaman ?
Sen ne ara hamilr kaldın ayol maşallah allah sağlıkla kucağına almayı da nasib etsin inşallah

Hayırlı geceler güzel anne adayları size bir sorum olacak etrafınızda hamile kalan kadınlarda veya şu an hamile olan talı annişkolar ilk belirtilerinizde saniyelik deprem oluyormuş gibi bir şey yaşadınız mı bende iki gündür arada böyle deprem oluyo gibi geliyo ama 1 saniye içinde geçiyo lütfen yardımmmm

Kuzu belirtilere odaklanıp araştırıp kendini yorma, başka şeylerle vakit geçirmeye çalış biraz. Belirti hamilelik getirmiyor malesef

Oh maşallah ya allah sağlıklı sıhhatli çocuk versin, mutlu mesut yetiştirirsiniz inşallah Ben bu ay kist doğurcam balım, bir di iki oldu
Amiiiiiin canım benim inşallah
Offf bu kist de nereden çıktı yediğin içtiğin birşey mi dokundu acaba , kistle doğuran da var ama bilgin olsun

Kuzu belirtilere odaklanıp araştırıp kendini yorma, başka şeylerle vakit geçirmeye çalış biraz. Belirti hamilelik getirmiyor malesef, bat günü testte anlaşılıyor neyse halimiz çıksın falimiz modunda

Oh maşallah ya allah sağlıklı sıhhatli çocuk versin, mutlu mesut yetiştirirsiniz inşallah Ben bu ay kist doğurcam balım, bir di iki oldu
Haydaaaa kız kist yap desek yapamazsın çocuk yap diyoruz diye inadına kist yumutluyon ama bak ayıp oluyo heee ay şaka bi yana çok geçmiş olsun canım yol dimi çocuk için kistin bi engeli aman dikkat et sende en kısa zamanda güzel haberler getir artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…