Maydanoz süt buharı

Butterfly193

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
2.676
1.031
Kızlar maydanoz süt buharı yaptım adetimin son günü başladım 2 gün yaptım ilk gün pıhtı gibi siyah iki parça leke vardı iç çamaşırımda dış gebelik geçirdim ondan kalmıştır diye düşündüm bı gün daha yaptım yaptıktan sonra eşimle ilişkiye girdik bazı yerlerde öyle yazıyordu deneyelim dedik ilişki sırasında yanma oldu gün içinde tekrar leke oldu siyah kahverengi gibi çok az leke oldu daha sonra ertesi gün tekrar ilişki oldu yine yanma yaşadım ondan sonra ki ilişkim de yanma olmadı çok fazla idrara çıkıyormuş gibi hissediyorum acaba enfeksiyon mu oldu biraz uzun oldu yardımcı olursanız sevinirim

Nasıl uyguladınız bu süt buharını ? Bende denedim ama işe yaramadı yani böyle sizin gibi akıntı da yaşamadım açıkçası

Ben Ocak ayında da yaptım Şubat'ta hamile olduğumu öğrendim ama kimyasal gebelik oldu
Hayırlısı olsun pek inancım yok böyle şeylere ama olabilir tabi ben airiz mentollü pedlerini duymuştum rahimdeki iltihapı söküp hamileliği kolaylaştırıyormuş uzman bir doktor önermişti almamıştım şimdi aşırı pahalanmış araştır istersen ayretten inositol takviyesi de çok iyi gebe kalmak için ..

Evet enfeksiyon gebeliğe biraz engel oluyor spermlerin kalitesini bozuyormus

Ama senin vücut onlar öyle değil ki canım belki senin bünyen kaldırmadı birde kimyasal gebelik geçirdim dedin vücudun ondan da değişmitir belki bünyen zayıfladı bilemezsin ki
Evet haklısınız işte kaş yapayım derken göz cikarmam inşallah yarın kontrole gidicem zaten bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…