Göz Makyajı Maybelline'in Bu İki Rimelinden Hangisi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Kızlar bu iki rimelden hangisini tavsiye edersiniz? Ona göre alıcamda.. :KK31:

Maybelline Mascara Volume Express Colossal
Maybelline+Colossal-+Volume-+Express+-Mascara-+Review+3.jpg

Maybelline Mascara Volume Express Turbo Black
Bmaybelline-volum-express-turbo-boost-mascara-black-maskara.jpg

Ben de araştırıyorum. Bi de falsies var, mor olan, üzeri dantelli. Ona da olumlu yazmışlardı bu forumda. Cevapları takip edeyim.

Ben de araştırıyorum. Bi de falsies var, mor olan, üzeri dantelli. Ona da olumlu yazmışlardı bu forumda. Cevapları takip edeyim.

Benimde aklımdan geçiyordu o rimel fakat ben ucu yamuk olan rimellerden istemiyorum bir müddet sonra beni yoruyor sanki onlarla sürmek çünkü kıvırarak sürüyorum ve onları kıvırmak zor oluyor.

Benimde aklımdan geçiyordu o rimel fakat ben ucu yamuk olan rimellerden istemiyorum bir müddet sonra beni yoruyor sanki onlarla sürmek çünkü kıvırarak sürüyorum ve onları kıvırmak zor oluyor.

Kıvırarak sürerken zor olacağını düşünmemiştim. Doğru evet. Benim kirpiklerim düz. Fırça da öyle olunca kirpiklerimi kıvırır diye düşünmüştüm ama dediğin doğru.

Neden bu markayı tercih ediyorsun ? Bence ikisi de güzel değil bu rimellerin.
Maybelline'in hiçbir rimeli çok güzel değil zaten.
Max Factor çok iyidir rimel konusunda. Hem dolgun gösterir , hem de uzun.

Neden bu markayı tercih ediyorsun ? Bence ikisi de güzel değil bu rimellerin.
Maybelline'in hiçbir rimeli çok güzel değil zaten.
Max Factor çok iyidir rimel konusunda. Hem dolgun gösterir , hem de uzun.

Rimeli internetten alıcam. Ve çek imkanımda var. Hiç olmadığı kadar ucuza gelicek. En azından denemiş olucam yani. Geleceği fiyat para bile sayılmaz. Bu yüzden canım..

Kızlar bu iki rimelden hangisini tavsiye edersiniz? Ona göre alıcamda.. :KK31:

Maybelline Mascara Volume Express Colossal
Maybelline+Colossal-+Volume-+Express+-Mascara-+Review+3.jpg

Maybelline Mascara Volume Express Turbo Black
Bmaybelline-volum-express-turbo-boost-mascara-black-maskara.jpg

sarısını kullanmadım,ama bunu ve bunun kıvrık fırçalısı kullandım..fiyatına göre iyi bir ürün..
fakat illaki iyi performanslı ürün istersen ,clinique high impact ve max factor masterpiece tavsiye ederim, kirpikleri birbirine yapıştırmıyor:KK31:

merhaba,
ben sürekli maybelline kullanana biri olarak size deneyimlerimi yazmak isterim izninizle.
ilk olarak waterproof yazanlara dikkat. çünkü bunlar ciddi anlamda su geçirmezlerdir. ben yalnızca denize giderken kullanırım. bir de kırk yılda bir özel günlerde...terlersem akmasın diye.
göz makyajı çıkaran losyonlarla bile zor çıkarlar. ama denize girerken süper oluyor :))) sudan çıktığımda hiiiiiiiç akmıyor ve süper kirpiklerim var gibi duruyor.

kullandığım hiçbir maybelline topaklanma yapmıyor ki bu çok önemli bir konu. bir püf noktası da anlatmam gerekirse kirpiklerinizin daha gür görünmesini istiyorsanız rimeli bir kat sürdükten sonra üstünü hafifçe pudralayıp tekrar rimelleyin.

son olarak söylemek istediğim ise bütün rimellerin adları farklı olsa da yaptıkları aynıdır.asıl olay rimeli sürenin pratiğidir.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. :KK23: Fakat baya bi araştırma yapınca fikrimi tamamen değişitirip bunu aldım:

Free-Maybelline-Falsies-Flared-Mascara-264x300.jpg

Ya ben de gittim sarı olanı aldım iyi mi.. Fırçası yakından iyi geldi ne bileyim. Pek memnun kalmadım. Tamam topaklanma yapmıyor, kirpikleri birbirine yapıştırmıyor ama kıvırmadı hiç. Bi de waterproof'muş. Losyonla bile zor çıkıyor. Şu feather'dan alacam ben de. Suyla çıkartılabilen en sağlıklısı bence.

hepsi güzel hepsini denedim ama en çok falsies volum express den memnun kaldım. uzun hemde dolgunluğu çok güzel.

Aldığın rimel de oldukça güzeldir ama ben her zaman bunu tavsiye ederim:KK16:
Hem uzatıyor hem dolgunlaştırıyor:KK34: Ara ara internetteki alışveriş sitelerinde
müthiş indirime girer.

$5114_Maybelline_volum%20express_%20washable.jpg

Free-Maybelline-Falsies-Flared-Mascara-264x300.jpg

Rimel dün geldi. Harika kıvırıyor, hiçbir şekilde birleştirme yapmıyor ve oldukça iyi uzatıyor. Sadece pek dolgunlaştırmıyor.

maybelline tüm rümellerini kullanmış biri olarak kesinlikle volume express öneririm.Dışı lacivert olan.
sarı olan hiç iyi değildir bu arada almayın sakın.bişi sürmemiş gibi olursunuz hatta..
bana güvenin canlarım :)

X