Göz Makyajı Maybelline Volume Express The Falsies Mascara sürüş tekniği, yardım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

chery1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2010
403
2
kızlar ben bir kaç hafta önce maybelline'in the falsies volum express rimelini aldım.
maybelline_volume_express_the_falsies_mascara_takma_kirpik_etkili_maskara_16074_1.jpg

kıvamı, kendisi çok çok çok güzel.
resimde görüldüğü gibi fırçası yassı.
bir esti öyle bana ve bu güzeldir diye gittim aldım işte... yorumlar da hoşuma gitmişti ürün hakkındaki.
ben bu rimeli sürdüğümde kirpiklerim bazen çok güzel oluyo. bazen de beceremiyorum.
ama fırçasını nasıl tutmalıyım, nasıl sürmeliyim, içine doğru olan kısımla mı yoksa dıştan oval kısımla mı sürmeliyim bilemedim...
umarım derdimi anlatabilmişimdir =)
bu tip rimel fırçası olan ve sürmeyi güzel anlamda başarabilen arkadaşlar, yardımcı olabilir misiniz?
eminim ki benim yaşadığım sorunu yaşayan başka arkadaşlar da vardır :KK71:
şimdiden teşekkürler.
En Büyük KK

Canım bence resmdeki haliyle üstte kalan eğimli kısmını kullanmalısın. Öyle çok daha rahat sürersin dipten uca doğru sürmeyi dene ve bir yere birden fazla sür ama abartma, ısrarla tekrar tekrar sürme. bu sefer muhtemelen rimel gözüne yapışmış gibi durur. ben bu şekilde kullanıyorum rimellerimi ve gayet hoşuma gidiyor. Belki faydası olur :KK1:

bir şey daha demeliyim sanırım unuttum da :KK17: kirpiklerinin daha uzun görünmesini istiyorsan alttan normal şekilde sürdükten sonra rimeli biraz da kirpiklerinin üzerinden sür öyle daha uzun ve hoş görünüyor :21:

lapis, tam ne kadara aldığımı unuttum da 16buçuk mu 17 mi neydi halaydan aldım. o civar bişiy ama ben hep unuturum da fiyatlarını :KK17:
Katre_g, teşekkür ederim canımm bi de öyle deniyim ya üstten sürünce beceremiyorum ama ben sanki kıvrımsız dümdüz oluyo gibi geliyo :26:

canım istersen önce üstten dene sonra alttan dene üstten sürdüğünde kirpiklerin kıvrılmıyosa. mesela benim kirpiklerim çok kısa ve dümdüz ben kirpik kıvırma aleti kullanırım senelerdir. bak bu da çok etkilidir kirpiklerin daha hoş olabilir. istersen bi de öyle canım :KK34:

canım istersen önce üstten dene sonra alttan dene üstten sürdüğünde kirpiklerin kıvrılmıyosa. mesela benim kirpiklerim çok kısa ve dümdüz ben kirpik kıvırma aleti kullanırım senelerdir. bak bu da çok etkilidir kirpiklerin daha hoş olabilir. istersen bi de öyle canım :KK34:

evet önce üstten denemek mantıklı olabilir tatlım bi de öyle deniyim bugün, güzel olursa dışarı çıkarken de öyle yaparımm =))
ama bu rimel güzel de ben beceremiyorum işte bir daha normal fırçalı alıcam kıvrık değilll :KK1:

kızlar bu rimel 14.90 genelde; bugün T-shopta arkadaşım denedi acaip kıvırıyo, çok hoşuma gitti, o iç tarafını kullandı sürerken bu arada

bende bu rimelin aynını aldım ama fırçası resimde görüldüğü gibi çıkmadı benimkini fırçası tombik çıktı yani en nefret ettiğim rimel fırçası tombik olan sürülmesi çok zor oluyor ürünün sahtesi yada taklit ürün olmadığından eminim neden böle çıktı bilmiyorum sinir oldum rimel çok güzel ama fırçası berbat :KK50: ürün koruma bandı olduğu için alırken bakamadım malesef fırçasına

bende bu rimelin aynını aldım ama fırçası resimde görüldüğü gibi çıkmadı benimkini fırçası tombik çıktı yani en nefret ettiğim rimel fırçası tombik olan sürülmesi çok zor oluyor ürünün sahtesi yada taklit ürün olmadığından eminim neden böle çıktı bilmiyorum sinir oldum rimel çok güzel ama fırçası berbat :KK50: ürün koruma bandı olduğu için alırken bakamadım malesef fırçasına

fırçanın tombik olması kafamı karıştırdı. Maybellineyi ben yıllardır kullanırım. yani 3,5 yıldır :KK66: :KK66: :KK66:

eski modellerinin fırçaları bile orta kısmı çukurdur. kirpik daha kıvrık olsun diye. bu yeni modelinin tombik olması imkansız bence. ben çok memnunum bu markadan ve herkese de tavsiye ederim

X