Göz Makyajı Maybelline Rocket Maskara kirpiklerimi döküyor normal mi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Flawlessqueen

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2013
30
0
Kızlar başlıkta da belirttiğim gibi rimeli çıkartırken hep 1 2 kirpik pamuğa düşüveriyor. Ben bu rimeli kullandıktan sonra kirpiklerimi daha sert yaptığıını fark ettim. Dökülmesi sizce normal mi? :KK43:(

Selam, kirpiklerinin dökülmesi tabiki normal değil. Birde pamuk ve makyaj temizleyici kullanmadan bebek şampuanıyla yıkayarak çıkarmayı dene. Ben yıllardır bebek şampuanı kullanıyorum ve en göz yakmayanı dalin.

benim de kirpiklerim dökülüyo ne marka rimel kullanırsam kullanayım. her kullandığımda bir iki derken kirpiksiz kalıcam diye sürmeye korkuyorum artık.

Aynı sorun bende de var maybelline diğer maskaralarında hiç bir sorun yoktu. Rocket'i kullandığımdan beri kirpiklerim dökülüyor :KK43:(

Tamamdırr artık kesinlikle emin oldumm :KK43:((
Bende yaklaşık 1 aydır meybelline rocket maskarayı kullanıyordum.Aslında kipriklerimi dolgun ve uzun gösteriyor diye bayılmıştım başlarda.Ama zaman içerisinde gördümki kipriklerim dökülüyor ve kiprik diplerimde seyrelmeler oluşuyor :KK43:(((
Önce başka sebeptenmi dedim.Ama sonra rimeli sürerken fırçasının ne kadar sert olduğunu ve kiprik diplerimi acıttığını farkettim ve hemen aklıma bu rimelden olacağı geldi.Bir araştırayım dedim ve bu konuyu buldum.Artık eminim ve çok sinirliyim.Şuan kipriklerimin resmini çekip göndersem halime acırsınız.Hemen çöpe atıcam ama öfkem geçmeyecek.Bunu nereye nasıl şikayet etmeliyiz kızlar.Çok sinirlendim çokkkk !!!!!!

maybellinenin çoğu rimelini kullandım hiçbiri bunun gibi dökmemişti kirpiklerimi
size tavsiyem kullanmayın atın çöpe gitsin
olan 15 20 liranıza olur

genelde suda akmayan türde rimeller bu şekilde kirpiklerde dökülmeye yol açıyor. bir de kullandığınız göz makyajı çıkarıcısı da etkendir kirpik dökülmesinde.

X