Göz Makyajı Maybelline rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Dumadumadum

Verdiğim değer kadarsın..
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2010
5.342
38
maybelline rimelin hangi çeşidni tavsiye edersiniz ayrıca geçekten reklamlardaki gibi gür gösteriyomu

arkadaşlar maybelline ürünleri gercekten güzel bugün one by one kırmızı olanı aldım satan kızın gözlerinde o varmış gercekten tek tek ayırmış ve uzun göstermş ama anladım ki rimelin güzellik sırrı kullanmayı bilmekte evde denedim o kızınki gibi olmadı beceremedim ama ürün gercekten güzel....bide herkesin istediği rimel farklıdır uzunluk ve tek tek ayrılmasını isteyen ve tabi kullanmasını bilen bu rimeli almalı bence ben bugün watsonsdan 13 tl ye aldım indirimdeydi.

arkadaşlar maybelline ürünleri gercekten güzel bugün one by one kırmızı olanı aldım satan kızın gözlerinde o varmış gercekten tek tek ayırmış ve uzun göstermş ama anladım ki rimelin güzellik sırrı kullanmayı bilmekte evde denedim o kızınki gibi olmadı beceremedim ama ürün gercekten güzel....bide herkesin istediği rimel farklıdır uzunluk ve tek tek ayrılmasını isteyen ve tabi kullanmasını bilen bu rimeli almalı bence ben bugün watsonsdan 13 tl ye aldım indirimdeydi.

gercekten öyle bende uzun uzun arastırdım gittim feater look aldım maybelline den eve geldim beceremedim topaklandı sinirim bozuldu.

Maybelline True & Falsies kullandım, benim kirpikler seyrek olduğu için topak topak oldu zamanla ilk bir iki defa kullandığımda iyiydi kaşıkla falan şekil veriyordum ama daha sonra uzun kirpikli olan arkadaşımın işine yaradı rimel, onda takma kirpik gibi durdu. Geçen gün de One By One aldık annemle, işte bu dedim. Tek tek ayırdı kirpiklerimi ve uzun gösterdi kesinlikle çok beğendim. İlk fırsatta 2-3 tane alıcam evde dursun :KK1:

Fırça da en az rimel kadar önemli bence, fırça dolgun olursa tek tek ayırıyor, eğer ince ve kirpik gibi yayvan şekilde ise gür kirpikleri şekillendiriyor sadece, benim tecrübelerim bu şekilde canım umarım yardımcı olmuşumdur :)

X