Göz Makyajı Maybelline mi Mac mi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

klbkbr

Guru
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
1.689
1.155
Kızlar genetik olarak gözaltı morluğum var.kullandığım conceler lar hep bi kaç saat sonra çizgilenme yapıyorlar.forumları inceledim ve bu 2si üzerine olumlu şeyler okudum ama karar veremiyorum.
siz hangisini tavsiye edersiniz Maybelline dream mousse conceler mı, yoksa MAC studio finish conceler mı? herkese şimdiden teşekkürler..:)):KK71:

Maybelline ve MAC kıyaslanamaz bile...

Açık ara MAC çok daha kaliteli ve profesyonel bir markadır.

MAC'i öneririm...Hem içinde 35 spf güneş faktörü var :KK34:

ben maybelline'nin fondatenini kullandım (hatta hala duruyor ) hiç memnun kalmadım bir arkadışımda ben çok memnunum şöyle iyi böyle iyi diyor. yani ben bu memnuniyetsizlğimden sonra maybelline almam diyordum ama olumlu bi sürü şey yazılınca bir sorayım dedim. teşekkürler ..:KK66: arkadaşlar başka yorum yapacaklar yok mu?

Maybelline ve MAC kıyaslanamaz bile...

Açık ara MAC çok daha kaliteli ve profesyonel bir markadır.

MAC'i öneririm...Hem içinde 35 spf güneş faktörü var :KK34:

Bende bugün kapatıcı almaya çıktım ama malesef maybelline bulamadım. Park Bravoda İnglot markasının denedim bi tane Bugday tenli,yim cilt tonuma uygun oldugu halde ruh gibi gösterdi yüzümü herkestemi böyle oluyor ? Birde Mac i nerden bulabilirim kapatıcılıgı nasıl ? kıvamı ? ve birde fiyatı ? Benim park bravo da baktıgım 33liraydı. Maybellin ve mac fiyatları ne kadar en önemlisi memnuniyetiniz ?

fiyatlarını tam bilmiyorum ama yakınlar galiba.ben 2 sini de denemedimm canım.kullananlar tavsiyede bulunabilirler mii??

Bende bugün kapatıcı almaya çıktım ama malesef maybelline bulamadım. Park Bravoda İnglot markasının denedim bi tane Bugday tenli,yim cilt tonuma uygun oldugu halde ruh gibi gösterdi yüzümü herkestemi böyle oluyor ? Birde Mac i nerden bulabilirim kapatıcılıgı nasıl ? kıvamı ? ve birde fiyatı ? Benim park bravo da baktıgım 33liraydı. Maybellin ve mac fiyatları ne kadar en önemlisi memnuniyetiniz ?

Maybellin kullanmadım,kullanmam da...

Kaliteli bir marka olmadığını düşünüyorum.

MAC'in kapatıcı fiyatlarını bilmiyorum; sanıyorum 50 civarı birşeydir.

Ama aldığı parayı hakediyor.

X