Göz Makyajı maybelline lasting drama gel eyeliner

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben gratisden aldim bugun henuz denemedim ama bence essence jel eyelinerdan daha iyi sadece 11 tlye aldim indirimde idi yarin kullanip haber verecegim

canım bende merak edip gittim ve aldım çok güzel ve akşama kadar dağılmadan kalıyor ayrıca kutusunun içinde fırçasıda var ayrıca fırça almak gerekmiyor bir defa kullandıktan sonra fırçasını yıkamazsan fırçası sertleşiyor ve daha kolay uygulama sağlıyor ben 18.50 tl ye aldım çokta memnunum daha önce alix avien dip liner kullanıyordum fakat artık maybeline jel eye liner kullanacağım :)

Ben de çok memnun kaldım, tavsiye ederim.Akma, bulaşma, dağılma olmuyor hem de çok kolay sürülüyor likit eyeliner e göre. Ben cumartesi günü 17.50 tl ye aldım gratisten

bende bugün sonunda alabildim.yaşadığım şehirde ancak bulabildim ama ben buradaki fiyatların aksine 25 liraya aldım:26:

Forumlardaki yorumları okuyup aldığım bu kadar memnun kaldığım bir ürün daha olmadı herhalde :KK55: mutlaka tavsiye ediyorum bu güzelliği :KK51: bulaşma, akma yapmıyor üstelik gün boyunca (ağlama dahil :))) ben gratis den 25tl ye aldım :KK16:

Eklentiler

• $249975_l.jpg
    $249975_l.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 15.300
Son düzenleme:
Şiddetle tavsiye ederim şahane bir ürün. Alalı bir yıldan fazla oluyor, ortalama haftada üç gün kullanmama rağmen hala bitmedi ve tazeliğini korumakta. Ben çok memnunum.

Düşünmeden alabilirsiniz...

bende de var daha alalı bir ay olmamıştır güzel eyeliner akma bulaşma yok rengi güzel veriyor kalıcı buna benzer bir ürün daha var o da lorealin yine aynı şekilde fırça ve gel eyeliner araştırdığım kadarıyla alacaksanız loreal alın derim tabi daha siyah eyeliner arıyorsanız benim bir sonraki tercihim loreal olacak

X