Makyaj Ürünleri maybelline gel liner

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bebeox

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
110
5
arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce maybelline jel linerını aldım çok tavisye ediliyordu fakat hiç memnun kalmadım. sürekli kirpiklerimde yapışkanlık oluşturuyor ve sürerkende çok dağılıyor. likit eyelinerlarda hiç bu tarz sorunlarla karşılaşmıyordum. neden böyle oldu anlmadım o kadar hevesle almıştım oysaki bu üründe böyle bir sorunla karşılaşan varmı acaba?

Eklentiler

• Eye_Studio_Gel_Liner_small.jpg
    16,1 KB · Görüntüleme: 99
ben kullanıyorum nerdeyse iki sene olacak ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım

benim de sık kullandığım tek makyaj ürünü. çok memnunum ne yapışma ne akma yapmadı. sabah sürdüğüm gibi akşama kadar kalıyor arada yüzümü yıkamama rağmen.

bende bu ürünü kullanıyorum ama hiç öyle bi sorunla karşılaşmadım canım.aksine uzun süre kalıcılık sağlıyor.

muhtemelen bendeki bozuk bir ürün o zaman sürmeyi kestim artık zaten çünkü baya sürerken bile dağılıyor. likitine devam edicem artık muhtemelen cevaplarınız için çok teşekkürler :)

Konu eski ama ürünün kıvamı bozuktur, oda sıcaklığında yarım saat kapağı açık bırakılırsa düzeliyor.

Devamli olarak kullanıyorum hiç bir problem yaşamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…