Göz Makyajı Maybelline 2 rimeli arasında kaldım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Susudee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2016
10
1
28
herkese merhaba şu an kullandığım rimelim bitmek üzere ben de yeni arayışlara girdim haliyle ve aklımda uzun zamandır iki tane maybelline rimeli var biri Push Up Drama diğeri Lash Sensational maskara. Hangisini alacağıma karar veremedim bir türlü. Benim kirpiklerim kısa ve hafif kıvrık o yüzden kıvırmadan ziyade uzatma etkisi olsun istiyorum sizce hangisini almalıyım veya sizin önerebileceğiniz rimeller varsa onlarıda bilmek isterim şimdiden teşekkürler :))

Ben uzatmak icin falsies volume express kullaniyorum. Yay gibi fircasi var. Soylediginiz maskaralari kullanmadigim icin onlara yorum yapamiyorum. Ama push up drama icin iyi seyler okumustum

1. herkese merhaba şu an kullandığım rimelim bitmek üzere ben de yeni arayışlara girdim haliyle ve aklımda uzun zamandır iki tane maybelline rimeli var biri Push Up Drama diğeri Lash Sensational maskara. Hangisini alacağıma karar veremedim bir türlü. Benim kirpiklerim kısa ve hafif kıvrık o yüzden kıvırmadan ziyade uzatma etkisi olsun istiyorum sizce hangisini almalıyım veya sizin önerebileceğiniz rimeller varsa onlarıda bilmek isterim şimdiden teşekkürler :))

Hemen hemen tüm maybelline rimellerini denemiş biri olarak Lash Sensational diyorum

Kısa kirpikleriniz olduğu için push up drama dan daha memnun kalırsınız çünkü tarayarak uzatan ve dolgunlaştıran bir fırça yapısı var.Normal uzunluk olsaydı yoğun dolgunluk ihtiyacı için lash sensational daha uygun olurdu bilginiz olsun.

arkadaşlar selam. bu başlığa kapıyı kırarak girdim. :KK70: lash sensational tam bi mucize yani bu zamana kadar çok çok falz rimel kullandım ama efsane bişey kesinlikle tavsiye ederim başka bişey de kullanmam zor bu saatten sonra. yalnız çok zor temizleniyo resmen yapışıyo kirpiğe o yüzden gün sonunda mutlaka güçlü bi göz temizleme suyu vs gibi bişeyle temizleyin öyle yatmayın. kirpiklerimi tül perde gibi yaptı. :KK36:

Lash sensational kesinlikle. Bende ikisi de var, push up drama pek bir etki yaratmıyor bende çok sıradan bir maskara. lash sensational ise çok güzel ayırıp uzatıyor çok sevdim :KK200:
ikisini de temizlemek zor ama.. (bu arada, max factor glamour extensions da çok güzel en sevdiğim maskaram, onu da bir deneyin)

X