Makyaj Ürünleri Maybeline hakkında yardım eder misiniz ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

PRENSES

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
1.022
209
Güzeller dün tv maybeline rimelinin reklamı vardı am aadını tam net alamadım dışı pembe takma kiprik etsi yaratıyor faln diyorduyeni çıkmış adını tam bilen varsa yardımcı olsun lütfen bugün almaay gidicem ...:))) öpüldünüz...
:26::26:

Hiç de takma kirpik etkisi yaptığı yok. Vasatın vasatı bir rimel, hiç beğenmedim ben. :KK19:

ben denedim almayı düşünüyodum testerindan baktım ama
takma kirpik etkisi falan yok
kaldı ki gür sık uzun kirpiklerimi yamulttu bi işe yaraması gerekirken
kıvamı yoğun değil fırçası da çok kuvvetsiz zayıf bi fırça

kızlar bende de var görünüş olarak çok güzel yapıyor ama zift gibi çıkarması zor gözden.lorealin,avonun göz makyaj temizleyicisiyle siliyorum üstüne yıkıyorum gözümü kremliyorum yinede artıkları çıkıyor.sabah uyandığuımda da mutlaka gözümün altı siyeh oluyor bu özelliğini sevmedim ben :KK31: ama genel olarak sorarsanız memnun kaldım :KK51:

canım onu alana kadar git sarısından al derim.sarı tombik var ya maybelline colossal.o bu yeni çıkandan çok daha güzel..

kirpiklerim gürdür çok fazla uzun değildir harika uzattı ben çok beğenmiştim 2.katında takma kirpik etkisi yarattı bende.bittikten soora bulamadım bende defıne a lash pembe kablı olanını aldım oda çok güzel kirpikleri uzattı tek tek ayırdı onuda öneririm topaklanma falan yapmıo kesinlikle :KK52:

X