Maya Tüp Bebek'e gelmeyi düşünüyorum...

sherlocker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
2.215
43
Merhaba...

Negatif sonuçlanan 4 aşılama,dış gebelikle sonuçlanan mikroenjeksiyon denemesinden sonra,2.denemeye karar verdim ve rapor işlemlerine başladım.ılk tedavimide raporla yaptırmıştım.

Az önce üniversiteden,rapor çıkarmaktan vazgeçerek geldim.Sanırım bir tek ailemden sabıka kaydı istemedikleri kaldı.Neyse...Büyük ihtimalle rapor çıkarmayacağım,psikolojim bunu kaldıracak durumda değil.

Özel yaptırmayı düşünüyorum ve Maya Tüp Merkezini düşünüyorum ciddi ciddi...Fiyatlarınız 1800 euro artı ilaçlar sanırım..Daha önce bu soruları yanıtladıysanız özürdilerim,şu anda dibe vurmuş durumdayım ve sormak zorundayım..

Bu fiyata neler dahil..Sadece tedavimi mi yoksa önceden yapılacak testler tahliller varmı varsa onlarda dahilmi?

Ben Kocaeli'nden geleceğim,konukevi ücretleriniz nekadar,2 kişi(örneğin annem) konaklayabilir mi,konaklarsa fiyatlar değişir mi?KK üyelerine konukevi ücretsizdi diye hatırlıyorum nedense:))Gerçekten böyle mi yoksa ben mi öyle hatırlıyorum..

KK'da yapılan tüp bebek çekilişine de katılmıştım ve resmi web sitenize de üyeyim.Bu anlamda avantajlarım nelerdir?Oraya geldiğimde KK üyesi olduğumu nasıl ispat edeceğim?

Aklımda dünya kadar soru vardı bir çoğunu unuttum gitti...Ne yapacağıma karar verme aşamasındayım,kararsızım..Yol gözümde çok büyüyor...Cevap verebilirseniz mutlu olacağım...

Merhaba Nevin Irmak,

Sizi anlıyorum, gerçekten üzücü olaylar yaşamışsınız. Umarım bundan sonrası sizin için güzel başlangıçların ilk adımı olur.

Size güzel bir haberim var. Maya kısa bir süre önce Kadınlar Kulübü üyelerine ve Maya'nın web sitesine üye olanlara özel bir kampanya başlattı. Üyelik formumuzu doldurduysanız mutlaka bilgileriniz bizde vardır. 30 Haziran 2009'a kadar devam edecek kampanya ile 1800 Euro olan tedavi paket fiyatımızı 2142 TL'ye indirdik. Bu fiyata ilaç masrafları ve ekstra gerekebilecek tahliller dahil değil. Çünkü bunları sizin tedavinizin koşulları belirleyecek.

Konukevimizde tabiiki annenizle birlikte konaklayabilirsiniz. Kahvaltı dahil 18 TL'den başlayan fiyatlarla konaklayabileceğiniz gibi kişibaşı 33 TL'den konaklayabileceğiniz odalarımız da mevcuttur. Bu konuda konukevi sorumlumuzdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bize 0312 448 22 21 numaralı telefondan ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sağlıklı günlerde görüşebilmek dileğiyle,

Maya Tüp Bebek Merkezi

Çooooooook teşekkür ederim..Bu fiyat ilaç gibi geldi inanın..Büyük ihtimalle yarın telefonla da bilgi alıcaz.En kısa zamanda da ön görüşmeye gelmek istiyoruz.ılaçlarıda halledicez artık bi şekilde :)))

Çok çok teşekkür ederim,bugün beni gülümsettiniz,içime su serptiniz,sağolun....

X