maxx royal mi ?? cornelia diamiond mi ??

yumyumy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2011
170
54
Kızlarım canlarım bana yardımcı olurmusunuz??

Biz her sene eşimle 14 şubatta Antalya'ya gidiyoruz. Geçen sene rixos premium beleğe gtmiştik süperdi. Bu arafa balayındada Voyage belekteydik paha biçilemezdi.

Bu sene Şubatta yine antalyada olacağız. Aklıma 2 otel var maxx royal ve cornelia diamond.

Maxx royalın inanılmaz lüks olduğunu hatta lüks ötesi olduğunu biliyorum. Canımda oraya gitmek istiyo. Çünkü sezonda inanılmaz gereksiz pahalı bi otel imkan varken görmek istiyorum. Bi yanımda cornelia diyo. Seneyede gitme şansımız var Allah kısmet ederse.
Yada yazında olabilir cornelia.

Sizden ricam ikisinede giden arkadaşlarım yada birine giden arkadaşlarım hangisini tercih etmeliyim. Kararım %80 maxx royal aslında ama bide size danışmak istedim.

Sevgilerrrrrr

Belli ki her sene Antalya da geçiriyorsunuz.
Kurra çekin birine bu sene diğerine seneye gidersiniz

cornelia diamiond dıyorum canım ben orası daha güzel maxx royali bılmıyorum

Yerler seni burda çiğ çiğ haberin olsun.

Bari tatil topiklerine açaydın ayol. :)

ellerim belimde, gözüm kapıda eşim eve gelince çirkinleşecek bi kadınım şu an

birgün evlenirsem aklımda olsun balayına giderim belki

Kesinlikle maxx royal ama cornelia diamond ı da es geçmeyin fırsatınız varsa yazın da oraya gidin derim ben. Şimdiden iyi tatiller size:)

Canim bende gecen yil rixos ve voyagedaydim.voyage belek de guzel ama maxx royali turkiyede hic bir otelle karsilastiramam.bir onceli yaz gitmistim cok uc bir otel hersey ama hersey fazlasiyla guzel.cornellia da guzel ama maxx iki ust sinifi bir otel.24 saat acik ucretsiz a la cartesi var ki o kismi cok guzel,

Bende balayında voyage belekteydim voyagein tüm hotellerinide çok severim.
cornelia diamond çok güzel biryer ama biraz ciddi bir havası var y.ani kış aylarında daha iş toplantıları vs oluyor en azından ben o şekilde gittim.Tabii lüx seviyorsan çok lüx.
Yani senin yerinde olsaydım maxx royale giderdim belki diğer ikisini gördüğüm için bilmiyorum benim fikrim bu.

Lütfen tatil önerileri bölümüne konu açınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…