maxim rollon caaaaan :)

cicek__o

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2013
39
0
merhabaaa :) Bayanlar baylar
burda gordum sonra bıraz arastırdım falan maxim rolonu aldm zaten cogunuz biliyosunuzdur.
her ne kdar verdiğim paraya sövsemde! değdi gibi hem 3 ay falan gidiyomus ay vlla hiç sorn degi:)))
dun gece kullandm ve hafif nemlenme dısında hiç terleme yok tabi ,ilk gun henuz:))
gercekten cok terlerm ve sosyal olarak beni cok rahatsz ederdi :/ tabi terleme olmaynca akabinde koku da olmuyo:)
tabi birazda tercih meselesi fiyatı ve içerdigi almnym dan dolayı biraz olumsuz dusunulebilir ama acıkcası doktorları dnlesek zarar vermeyen ne var ki
bilmiyorum bence rahatlıgına deger. ben kullanan biri olarak ilk izlenimimi belrtmek istedim. keske az daha ucuz olsa -,-

ne güzel dedin keşke biraz daha ucuz olsa rahat rahat herkes faydalansa bn öğrenci olunca bi anda bi rollona o kadar para vermek istemiyorum dediğin gibi sövüyorum :) fiyatını sorsam ne kadara aldın

Ben daha bugün aldım.69 mu neydi.yanlız sorum illa uyumadan öncemi süreceğiz.hani akşam sürmek olmuyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…