Maxim Plus Alumium Free AntiPerspirant AntiWrinkle HydroGel

simten81

zarif anne olucam
Kayıtlı Üye
10 Mart 2010
1.035
47
maxim in yeni ürünüymüş üstelik koltuk altı el ayak ve en önemlisi yüz terlemesine de çare imiş. üstelik yüze uygulandığında kırışık azaltıyormuş. alüminyum içermiyor peptid içeriyormuş. maxim yüz ve ele fayda etmediği için özellikle bu tür sorunu olanlara yönelikmiş. ama kullanım süresi için 30 gün boyunca günde iki defaymış. ölee maxim gibi üç sür sonra haftada bir gel keyfim gel diilmiş. bu kadar miş arasında hala soruma cevap alamadım. emziriyorum kullanabilir miyim? bi kullanasım geliyor bi bebiş için kullanmamam lazım diyorum. şaşırdım kaldım ya. pöffff bunu da kullanamassam yazın dışarı çıkmak yasak olucak bana neyse bunun etkisini de bilmiyorum. kaderdaşlarımı aydınlatayım ışıl ışıl olsunlar dedim inşallah işe yarar.

Son düzenleme:
Maxim Plus’ı kullanmadım ama aynı özellikte diğer bir ürün olan Perspi-Gel’i tavsiye edebilirim. O da peptid özellikli, alüminyum ve alkol içermiyor. Hem fiyatı da daha uygun.. Kullanmaya başlayalı 2 hafta oldu, aşırı sıcaklar başlayınca ne olur bilemiyorum ama şu ana kadar memnunum.
Özellikle yüz terlemesinden şikayetçiyseniz aman derim alüminyum içeren diğer aşırı terleme ürünlerini yüze kullanmayın. Tecrübeyle sabittir, ciddi tahriş ediyor.

Canım maxim plusı aldın denedin mi nolur bi yorum yap bende almak istiyorum

Canım maxim plusı aldın denedin mi nolur bi yorum yap bende almak istiyorum
O yazı emzirdiğim için maximsiz geçirdim. Sonrasında normal Maxime devam . Koltuk altı için şiddetle öneririm .... Plus ı kullanmadım ve kullananı duymadım maalesef...

O yazı emzirdiğim için maximsiz geçirdim. Sonrasında normal Maxime devam . Koltuk altı için şiddetle öneririm .... Plus ı kullanmadım ve kullananı duymadım maalesef...

Bende koltuk altı için olanı kullandımm çok etkiliydi maximin tüm ürünlerine güveniyorum aslında almayı düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar ben yüzümdeki terlemeden çok şikayetçiyim maxim roll ol aldım bakalım kullanacağım koltukaltı için fakat yüz için de plus almayı düşünüyorum kullanan varsa yorum yapabilir mi lütfen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…