Bebek İkinci El MAXİ COSİ araba koltuğu ANA KUCAĞI 3. sayfa 100 TL satıyorum/tek ürün satışı için konu açılamaz.

hayattv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
216
17
Yağmurluk ve alışveriş için alt sepeti mevcuttur.
Fiyatı: 450TL
Renk: Rocking Black $IMG_5357.jpg $IMG_5356.jpg $IMG_5358.jpg $IMG_5359.jpg $IMG_5360.jpg
Yeni Quinny Zapp Xtra; hafifliği, yüksek manevra kabiliyeti ve bebeklerin, hem anneye hem de dünyaya bakmasını sağlayan çift yönlü, tam yatabilir oturma ünitesinin sağladığı maksimum konforla, gününüzü planlarken size özgürlük sağlar.
Quinny Zapp Extra Bebek Arabası Bir baston puset kadar hafif, manevrası kolay ve hala kompakt katlanır Zapp Xtra bir bebek arabasında istenen tüm özelliklere sahiptir ve sırt desteği çocuğunuzun oturma/ yatma konforuna göre ayarlanır.
Quinny Zapp Xtra, Maxi-Cosi bebek oto güvenlik koltuklarından biri ile kombine edilerek ilk günden itibaren kullanılabilir
Öne dönük Arkaya dönük Maxi-Cosi bebek oto güvenlik Yağmurluk ve 5 kg kapasiteli
Quinny Zapp Extra Bebek Arabasında 3 farklı kademe 2 farklı kademe koltuğuyla kullanılabilir alt file dahildir
Quinny Zapp Extra Bebek Arabasının Net ağırlık 8,7 kg dır.
Quinny Zapp Extra Bebek Arabasının Brüt ağırlık 11,1 kg dır.

@serraelf
Özel mesaj atamıyorum. Takas düşünmüyorum. Teşekkür ederim. Mail adresim:pinartv@hotmail.com Tel:533-3833394

Merhaba ben balıkesirdeyim kargo ücreti de dahil en son ne olur birde arabanın kapalı hali çok yer kaplıyor mu birde onun resmini çekebilir misiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben balıkesirdeyim kargo ücreti de dahil en son ne olur birde arabanın kapalı hali çok yer kaplıyor mu birde onun resmini çekebilir misiniz

Gün içinde çekiip eklemeye çalışırım kargo ücreti hakkında bilğim yok ama ciddi olarak ilgileniyorsanız fiyatta yardımcı olurum.Otobüsle de gönderebilirim.Siz katlanmış halini de görün ondan sonra istiyorsanız tekrar görüşürüz canım.

Merhaba. Katlanmış hali ektedir.

$IMG_5365.jpg $IMG_5364.jpg

merhaba , kiddy evolution pro ana kucağı ile uyumlu mu acaba arabanız? teşekkürler.

X