Makyaj Ürünleri Max Factor'u tavsiye etmiyorum

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

seliiss

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2012
81
0
maxfactor markasını önermiyorum fondetenini yeni kullanmaya başladım yüzüm yağlı yağlı duruyor güneşe çıkınca falan ıslak gibi benim gibi avonda şaşmayın kızlar yaşım küçük yüzümü bozmaz inş artık fondeten alışkanlık oldu sürmeyip dışarı çıkınca kendimi farklı hissediyorum

avon mahvetti benim cildimi
bence avon da kullanmamalsnn
özellikle cilt ürünlerini

daha 17 yaşındayım makyaj yüzünden sürekli annemle tartışıyoruz ya alıştım makyajsız çıkınca kendimi solgun iğrenç hissediyorum

daha 17 yaşındayım makyaj yüzünden sürekli annemle tartışıyoruz ya alıştım makyajsız çıkınca kendimi solgun iğrenç hissediyorum

fondöten yerine sana the balm renkli nemlendirici öneririm hem cildini çok yormaz hem de paraben gibi zararlı maddeler içermiyormuş, hem kendini solgun hissetmezsin de bence
$13128819510.jpg

Son düzenleme:
avonla max faktörü kıyaslaman zaten hata.max faktör dünya markası.onun bütün ürünleri iyidir diyemem ama avon gibi milletin cildini genç yaşta bozmuyor.bence sende cildine dikkat et.sonra çok pişman olursun.yaşın fontöden için çok genç.eğer illa cilt ürünü kullanıcam diyorsan alix avien terracotta pudrası fena değil ya da bb cream kullan.

ben de max factor allık ve ikili farını kullanıyorum çok meşhur herkeste var zaten ama ikisinden de memnun değilim çok sert ve iyi renk vermiyor :s

X