Göz Makyajı Max Factor un kas kalemı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bebetom

Teyzesinin gülü o
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
1.620
1
47
Kızlar bugun maxfactor un kas boyama akmayan kalemını aldım kasları seyrek ve az olanlar ıcın sıyhını degıl ama ten rengını kaslarım cok guzel oldu.Makyaj yaptıgımda suruyorum.Kaslarım kalem gıbı oluyor.Tavsıye ederım bıra pahalı ama kaslarım cok seyrek ne yapayım.alkisalkisalkis

Mrb.Merak ettim de maxfactör ün kaş kalemi suya dayanıklı mı acaba?

29,00 TL - PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT - TEK ÇEKİM + HAVALE İNDİRİMİ %5 - KARGO BEDAVA

Max Factor Masterpiece Beyond Length Çift Taraflı Maskara Rimel

Master Piece Beyond Lenght Mascara Siyah-Gümüş
%70 daha uzun kirpikler ve hafif bir renk ışıltısı..

MÜKEMMEL UYUMUN YARATTIĞI RENKLE IŞILDAYAN UPUZUN KİRPİKLER

Max Factor ün ilk çift taraflı mascarası Master Piece Beyond Lenght birinci adımda kirpikleri %70 uzatarak görünümü daha çarpıcı hale getiriyor,ikinci adımda kirpiklere göz alıcı renk tonları ve hafif bir ışıltı kazandırıyor.

1.Adım : %70 daha uzun kirpikler Max Factor master piece ailesinin teknoloji harikası iFX fırçası ile uygulayacağınız zengin siyah yada kahverengi baz renkler,kirpiklerinizi çarpıcı bir hale getirecek ve %70 daha uzun bir görünüm kazandıracak.

2.Adım :Hafif bir renk ışıltısı , kurumasını bekledikten sonra uygulayacağınız ikinci iFX fırçası ise kirpiklerinizde sedeflerle zenginleştirilmiş renk efektleri yaratacak ve bu eşsiz formül kirpiklerin görünümünü normal renkli maskaralara oranla 6 kat daha fazla vurgulayacak.

Piyasam.com - Alverişin Nabzı | TV Ürünleri, Outdoor, Ev Gereçleri, Kişisel Bakım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…