Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Max factor fondotenler

visneesuyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
476
15
merhaba arkadaşlar,

fondotenim bitmek üzere, ne alsam diye araştırmaya başladım, yardımcı olursanız sevinirim.
27yaşındayım, açık buğday ve sorunsuz (hafif kılcal damarları saymazsak) bir cildim var,

4-5 sene önce ilk fondotenim; max factor age renewdi(ozaman fondoten hakkında hiç bir bilgim yoktu, tamamen satıcının gazıyla almıştım, sanırım yaşıma uygun değildi, cildi 5yaş genç gösterme özelliği varmış, falan filan...),
ama, çok beğenmiştim, bitince tekrar aldım.
hatta o arada bir de loreal true match aldım ama, rengi koyu geldi, yapısını da pek beğenmedim.
şimdi ne alsam diye size danışmak istedim;

age renew hakkında siz ne düşünüyorsunuz, biraz erken başlamışım ama, yaş itibariyle artık kullanabilir miyim???

bir de lasting performance var aklımda, çok bahsedilmiş, denemeli miyim???

Son düzenleme:
ben fondeten konusunda bayyaa bır arastırma yaptıktan sonra kullanıp memnun kaldıklarımı sana yazayım lancome 1 numaradır pahalıdır ama deger lancome photojenıc fondeten max factor lastıng performas ta ıyıdır kapatıcılıgı guzeldır max ın creme puff fondeten kesınlıkle denemelısın tek gecerım bırde eczaneden aldım tamamen bıtkısel ondanda cok memnunum ınternettende alabılırsın helıocare marka fondeten ...

ben mac,max factor ve loreal kullaniyorum 3 unde cok memnunum..bende loreal ve mac te sari tonu kullaniyorum evet cilt rengimden koyu duruyor ama 1 ton acigi hic gitmiyor yuzume.ben bugday tenliyim.
senelerdir max factor lasting performance 105 numarayi kullanirim cok memnunum.

Son düzenleme:
ben fondeten konusunda bayyaa bır arastırma yaptıktan sonra kullanıp memnun kaldıklarımı sana yazayım lancome 1 numaradır pahalıdır ama deger lancome photojenıc fondeten max factor lastıng performas ta ıyıdır kapatıcılıgı guzeldır max ın creme puff fondeten kesınlıkle denemelısın tek gecerım bırde eczaneden aldım tamamen bıtkısel ondanda cok memnunum ınternettende alabılırsın helıocare marka fondeten ...

öncelikle cvp için teşekkürler.
lancome de aklımdaydı aslında.
ama, max lasting okadar övgü almışki ona yönelmiştim.
tabi, age renewden de kendim memnun kalınca, kafam baya karışık yani.

bir de, ben creme puff pudrayı kullanıyorum ve çok memnunum, onu kolay kolay değiştirmem herhalde.
"creme puff fondoten" demişsin, bu ürünün fondoteni de mi var.
yoksa sadece pudrasının iyi olduğunu mu söylüyorsun, anlayamadım:26:

ben mac,max factor ve loreal kullaniyorum 3 unde cok memnunum..bende loreal ve mac te sari tonu kullaniyorum evet cilt rengimden koyu duruyor ama 1 ton acigi hic gitmiyor yuzume.ben bugday tenliyim.
senelerdir max factor lasting performance 105 numarayi kullanirim cok memnunum.

fikir verdiğin için teşekkürler,
loreal artık düşünmem ama, mac hiç bakmadım.
bu lastingden çok insan memnun görünüyor.

öncelikle cvp için teşekkürler.
lancome de aklımdaydı aslında.
ama, max lasting okadar övgü almışki ona yönelmiştim.
tabi, age renewden de kendim memnun kalınca, kafam baya karışık yani.

bir de, ben creme puff pudrayı kullanıyorum ve çok memnunum, onu kolay kolay değiştirmem herhalde.
"creme puff fondoten" demişsin, bu ürünün fondoteni de mi var.
yoksa sadece pudrasının iyi olduğunu mu söylüyorsun, anlayamadım:26:

canım creme puff hem pudra hem fondeten ozellıgı olan bır urun o yuzden oyle yazdım..aynı urunden bahsedıyoruz ben 41 numarasını kullanıyorum....eger butcenı zorlamazsa kesınlıkle lancome derım ben....

canım creme puff hem pudra hem fondeten ozellıgı olan bır urun o yuzden oyle yazdım..aynı urunden bahsedıyoruz ben 41 numarasını kullanıyorum....eger butcenı zorlamazsa kesınlıkle lancome derım ben....

haa tamam sağol, bendeki de 81 no.
fondotensiz pudrayı, pürüzsüz görünüm açısından yeterli bulmuyorumda, ondan anlayamadım.

valla far, oje gibi ürünlere fazla para vermek istemem.
ama, özellikle kapatıcı tarzı ürünlerde parası önemli değil,
yeterki beklentimi karşılasın.

mutlaka bakacağım, teşekkür ederim.

loreal ve maybeline basta iyi aslinda sonradan durdukca sanki bozuluyor gibi yuzunde kotu duruyor.dayanikli degil

Bende max factorun lasting performance 106 natural beige kullanıyorum. Çok memnunum. Yüzde yüz kapatıyor yüzdeki kusurları. Diğer fondötenler gibi pütür pütür durmuyor, akmıyor en azından. Kalıcılığı da çok iyi. Bence kesinlikle denemelisin.

Son düzenleme:
Bende max factorun lasting performance 106 natural beige kullanıyorum. Çok memnunum. Yüzde yüz kapatıyor yüzdeki kusurları. Diğer fondötenler gibi pütür pütür durmuyor, akmıyor en azından. Kalıcılığı da çok iyi. Bence kesinlikle denemelisin.

aklımda hiç olmayan bir üründü,
ama, okadar memnun olan varki ister istemez aklımı çeldi.
daha gidip bakamadım ama, çoğunluk 105-106nolardan bahsediyor.
ten rengini öğrenebilir miyim, fikir oluşması için.

max factor lastıng performans benım de deneyıp memnun kaldıgım bır urun.cok yogun degıl yanı maske varmıs gıbı olmuyır yuzde ama ıyı kapatıyor.esmersenız 108 ı tavsıye ederım

max factor lastıng performans benım de deneyıp memnun kaldıgım bır urun.cok yogun degıl yanı maske varmıs gıbı olmuyır yuzde ama ıyı kapatıyor.esmersenız 108 ı tavsıye ederım

arkadaşlar fikirleriniz için hepinize teşekkür ederim,
lastigi denemeye karar verdim.
herkes memnun kaldığına göre mutlaka bakmalıyım.

max factor lasting performance ı bende denemek istiyorum ama creme puff mu alsam bılemedım yanı hem fondoten hem pudra işlevini görenden?????
bı kere kullanmıştım lastingi arkadaşımda güzel durmuştu
bulaşma falanda yapmamıştı
zaten doğal olsun istiyorum
fondoten varmış gibi olmasın ama kapatsın da aynı zamanda:)

max factor lasting performance ı bende denemek istiyorum ama creme puff mu alsam bılemedım yanı hem fondoten hem pudra işlevini görenden?????
bı kere kullanmıştım lastingi arkadaşımda güzel durmuştu
bulaşma falanda yapmamıştı
zaten doğal olsun istiyorum
fondoten varmış gibi olmasın ama kapatsın da aynı zamanda:)

canım ya ben creme puff aldım lastingi yengemden kullandım nedense herkes beğeniyor bir ben beğenmedim o fondöteni.Creme puff a gelince mükemmel diğer pudralar gibi değil ipeksi ve pürüzsüz.Bence hem cildinin sağlığı için hem daha hafif olması açısından creme puff u tercih et.

X