Göz Makyajı Max Factor FaLse Lash Effect Maskara ---> DEEP BLUE (tavsiye)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2

Alanında gayet başarılı rimellerden biri.Kirpikleri tek tek ayırıp gayet hacimli ve uzun görünmesini sağlıyor.En sevdiğim yanlarından biri kirpikleri diken gibi yapmıyor ve göz altına pul pul dökülmüyor.Kalıcılığı başarılı sabah sürdüğüm rimel makyajımı temizleyene kadar ilk sürdüğüm andaki gibi kalıyor.Ayrıca kirpiklerinizi sertleştirmediği için gün içinde tekrar tekrar tazeleyebilirsiniz.Waterproof olanını gözden çıkarmak gayet zor ama waterproof olmayanı gözlerinizden gayet rahat çıkıyor,yani makyajı temizleme sırasında gözü hırpalamaya gerek kalmıyor.Bendeki lacivert rengi,kirpiklere verdiği renk gayet güzel.

Fırçası gayet tombik ve tüyleri plastik,kirpiklere güzel uygulanıyor.

Ben gayet memnun kaldım bu rimelden,bir rimel delisi olarak bittikçe almayı düşünüyorum.Çünkü bir rimelden beklediğim bütün özellikleri bu rimel bana veriyor.

Fiyatı 40-50 TL arasında değişiyor.Hemen hemen her kozmetikçide mevcut zaten rahatça bulabilirsiniz

güle güle kullan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…