Pudra, Fondöten, Kapatıcılar max factor creme puff yorumları

toobe

♥mY littlE sUnsHine♥
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
1.184
3
arkadaslar özel günlerde vichy dermablend fondoten kullanıom cok memnunum ama günlük kullanım içinde pudra almak istiyorum burdan okuduğum yorumlara göre en iyisi max aynı zamanda flormarda öneriliyor şimdi öğrenmek istediğim beyaz tenliyim ve hangi numarasını önerirsiniz neden deneyerek almıosun derseniz netten alıcam ve satıcı kızlar genelde yanıltıyo kullananlardan öğrenmek daa mantıklı geliyor.Max'in açık ama pemde renkli olmayan numarası kactır tsklerrrrn

max factor creme puff alıcaktım bu akşam.kozmetikçiye gittim innova dikkatimi çekti.ordaki görevlilerden biri yüzümde uyguladı resmen bambaşka bişey oldum. :)) ne bir sivilce izi ne bir kızarıklık hiçbişey kalmadı ve o kadar hafifti ki dokusu kullandığım diğer pudralar gibi ağırlık hissetmedim yüzümde.eğer innova istersen 12 numarası en açıktan bi koyusu.en açığı beyaz zaten.
creme puff istiyorsan 81 truly fair diye bi rengi varmış açık tenlilere uygun tek renkmiş bu arada.ama malesef pembeymiş.diğerleri açık tenlilere uymuyor diye okudum bu forumda.ben 81i alıcaktım ama innovaya takıldı aklım.12 numara da kalmamış bikaç gün sonra gidip alıcam.
bu arada yüzün hassas değildir umarım.ben biraz da bu yüzden vazgeçtim creme puff tan.biçok kişi sivilce yapıyor demiş creme puff için.

cok tsk ederim cvp için hmmm iannovayada bi bakmak lazım o zaman :)) cildim hassa sayılır ..

eğer bulunduğun yerde t-shop varsa ordan daha ucuza alabilirsin innovayı.27tl gibi bişeydi pudrası sanırım.

evet fiyat olarakta gayet uygunmus t-shop bi arastırayım bakiimmm eet innovanın da ii bi marka olduğunu biliorum bakcam mutlaka :))

innovayı öğrendiğim iyi oldu paylaşımınız için saolun, creme puff ı bir hafta kullanmadım maybellinein son kalan kırıntılarını kullandım ve sivilcem fln kalmadı demekki o yapıomuş!!! Çok kızgınım şuan max factore ama genede sevdiğim bi marka :) bide çok parfümlü kokusu acayip yoğun!!

sanırım parfümlü oluşundan dolayı sivilce yapıyor.herkeste aynı etkiyi göstermiyor ama.creme puff tan memnun olan çok kişi var.hassas ciltlerde problem yaratıyor.

BU PUDRAYI ALDIM SADECE 1 KERE KULLANDIM,CİLDİME KOYU GELDİ.İSTEYEN OLURSA VEREBİLİRİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…