Mavi yolculuk

dscopur

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
11.023
3
buyaz başka bir tur firmasıyla mavi yolculuğa gidiyoruz. sakin tatil dedik kalabalık olmasın dedim mavi yolculuk önerildi 8 gün denizin üzerinde geçermi bilmiyorum. bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. (rotamız marmariz fethiye marmaris)

Merhaba,

Belirlemiş olduğunuz rota mavi yolculuk açısından en çok tercih edilen yerleri içeriyor Ancak dalyana da uğramanızı tavsiye edebilirim kesinlikle görülmesi gereken bir yer. Onun dışında deniz tutması gibi problemler yoksa herhangi bir aksilik gerçekleşeceğini düşünmüyorum.
Ancak tabiki karadan uzak günler geçireceğiniz için mavi yolculuğa çıkmadan önce tıbbi olarak ihtiyaç duyabileceğiniz ilaç ve benzeri malzemeleri yakınınızda hazır bulundurmanız çok faydalı olacaktır. Gezdiğiniz güzergahlardaki limanları kullanarak kıyıya gezinti için çıkmanız, Deniz yolculuğunun yorgunluğunu üzerinizden atacaktır.
Son olarak tekne yolculuklarında rüzgar yoğunlukla hissedildiği için farkında olmadan güneşe fazla maruz kalabilirsiniz güneş yanıklarına karşı korununuz ve Teknedeki iletişim donanımlarının çalışır halde ve arızasız olduğundan emin olunuz.

sizlere turon9 ailesi olarak keyifli bir tatil dileriz.

X