Saç Rengi ve Saç Boyama Mavi şampuan

sessizkal

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
174
78
33
Arkadaşlar saçımdaki kızıl tonlar için mavi sampuan aldım işe yarar mı ki kullananınız var mı küllü açık sarıya boyattım bamb aşka bi renk oldu çünkü

Sarının s'si yok bu renkte,sen evde yapsaydın cnm keşke,o kadar para alıyorlar utanmadan bir de

Ben sarışınım mavi şampuan kullanıyorum farklı markanın gayet düzeltti turunculuklarımı.

Yalnız sizin saç rengi turuncu ötesi olmuş,karamel gibi.. bu tonlarda ne olur bilemem de rengin akar bayağı ama....

Evet resmen tarçın bakır oldu sarıdan geçtim küllü kumralada razıydım ama bana fark etti akıttı gibi geldi 3 dk durduödum saçımda tek sorun saçımı çok sert yaptı kremsiz asla taranmazdı heralde

Mavi şampuan olduğu için değil şampuan olduğu için akımıştır canım. Sabunla bol bol yıla denize girebiliyorsan o zaman da akar bir süre akıtmaya çalış ama çok açık bir rengi açıcısız sanmıyorum yapabileceğini. Çok geçmiş olsun. Tipik kuaför vakası hiç şaşırmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…