Göz Makyajı mavi göözler:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

turuncukelebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
608
5
kızlar gözlerim mavi ,kavak yellerindeki aslının göz renginden biraz daha açık ben koyu tonlarda far kullanmak istiyorum fakat 2sorum olucak ilki krem far istiyorum toz değil sizce hangisi daha iyi dier sorumda hangi markanınki iyidir avon,flormar bu iki markayı beğenmiyorum hiç bunlar dışında yardımcı olursanız çok sevinirima.s.

krem far kullanmayı hiç sevmiyorum toz far kullanıyorum ben 2 adet krem farım var toz diye avondan aldığım hiç tavsiye etmiyorum açıkçası :)

ne demek canım sende avonzedesin sanırım :)))) bi stickle sürülen bide normal far gibi ama krem olan var (( bence hepsini dene krem diye kalıcı diye düşünüyosan bence kremler daha az kalıcı
ben far bazı kullanıyorum renkleri daha belrgin ve daha kalıcı oluyor bilgine :)
başka bişi sorcak olursan yardımcı olmaya çalışırım canım :)

benimde gözlerim mavi.. Ama pek makyaj yapmayı bildiğim söylenemez malesef senağlama yaptığım zaman mavi veya siyah göz kalemini sürüp yaymayı tercih ediyorum.. :1rolleyes:

Kesinlikle gri ve siyah tonları iyi duruyor.. Mavi göze yeşil kalem ise en nefret ettiğim görüntüdür yakışmadığını düşünüyorum..:1ninca:

benim gözlerimde mavi.mavi ve koyu gri tonlarında göz farları kullanıyorum krem göz farları bence daha kalıcı ama bnim göz kapağımda kalıntı yapıyor topak topak yukarıya doğu yaylıyor bi süre sonra.avondan almıştım.başka arkadasımda da öyle oluyor.ama gabrini markanın gri tonlarında 4 lü göz farı var toz ama onu kullanıyorum çokda memnunum.onun mavi tonlarında olanınıda kullanıyorum fakat o çabuk uçuyor.

Benim gözlerim de renkli.Mavi yeşil tonlarında.Öncelikler çok makyaj yapan biri değilim ama bildiğim kadar göz rengiyle aynı renk far sürmek hataymış,kalem de öyle.Çok koyu göz makyajı da insanı daha yaşlı gösteriyor.Bana menekşe -mor tonlarını önermişlerdi.Kalemim bu tonlarda ve gerçekten güzel duruyor.Bir de aldığım ama nerdeyse hiç kullanmadığım bir farım var.The body shop 22 numara tekli far.Toz şeklinde değil.Ben parmağımla sürmüştüm.Gayet hoş duruyor ama rengi vermesi biraz zor ve çabuk uçuyor.Hoş durabilir sende de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…