Selülit Matrigen® PPC Krem

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Boswer

Annemi çok özledimm
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
7.500
149
Matrigen® PPC Krem, yağlı bölgeler üzerinde kullanıldığında, yağ hücrelerini parçalar ve yok eder. Ayrışan yağ, dolaşım ve lenf sistemleri yoluyla vücuttan atılır.

Kızlar bu kremi kullanan oldumu..2-3 haftada gözle görülür düzelme oluyormuş

Merhaba canım
yenı kullanmaya basladım yaklasık 1 haftadır ama sanırım hersey ınsanın kendısıne baglı cok cıddı bır gelısme gormuyorum

Merhaba canım
yenı kullanmaya basladım yaklasık 1 haftadır ama sanırım hersey ınsanın kendısıne baglı cok cıddı bır gelısme gormuyorum

keşke sonucuda yazsaydın. bayadır kimse hiçbirşey yazmamış. yokmu kullanan arkadaşlar ??? bende almayı dşünüyorum keşke biraz daha uygun olsaydı fiyatı, bir kutu hem yetmez hem hemen biter:KK43:
alıp kullanmaya başladıktan sonra mutlaka cm. bazında yazarım sonucu (tabi inş incelme olursa) varsa kullanan arkadaşlar yazsınlar lütfen. gerçek kullanıcılar sayesinde bizlerde güven duyuyoruz ürünlere:KK34:

konuyla ilgilenen arkadaşlar yazdı kaçtı gibi olmasın diye yazıyorum, geçen gün watson a gittim. nivea my silhouette de %30 ind.vardı. bende 2 kutu aldım. çok uyguna geldi. geçen yazda kullanıp memnun kaldığım bir üründü. açıkcası matrigen çok pahalı geldi bana. ama aklımda kalmadı değil. inş kullananlar olur ve inş sonuçlarını yazarlar:KK34:

X