Selülit Matrigen mi? Barbara bort mu?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ycam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
193
2
37
Ben Barbara Bort Selülit kremini Süvari Kozmetik'ten bir bayanın önerisi ile almıştım. 1 aydır akşam duş aldıktan sonra masaj yaparak basen, karın, kol kısmına uyguluyorum. Selülit görünümünde azalma oldu, rejimle birleşince inceltti mi inceltmedi mi anlayamadım. Bu Matrigen Kremi çok övüyorlar, 2. kutu Barbara Bort mu alsam yoksa Matrigen mi denesem??? Selülit, çatlak, kilo, sarkık her bişey var allahım çıldırmak üzereyim :KK43:

Son düzenleme:
Kimse cevap yazmamış bari ben sizi bilgilendireyim barbara bort kremi aldım ve kullandım, kullanım sırasındaki görüşlerim:

1- Günde 2 kez masajla birlikte uyguladım.

2- Kızarma ve yanma oluyor.

3- Selülitlerde azalma cilt tonunda düzelme oluyor.

Kremi uzun süre kullanmak gerekiyor sanırım bıraktıktan sonra cildim eski halini aldı.

Şu an extra jel aldım onu kullanıyorum. Yeni başladım kullandıktan sonra görüşlerimi paylaşırım.

X-tra jel 1 kutuyu 4 günde bitirdim :KK53:

Sabah uyanınca banyoda keselendim.

Arkasından kollarıma, baldırlarıma, popo, kalça, yan yağlar, bel gibi bölgelerime masaj yaparak günde 3 kez uyguladım.

Uygulama videosunu internetten edinebilirsiniz.

Uygulama sonrasında işyerinde olduğum için kremi yıkayamadım tekrar üzerine uyguladım.

Öneriler ve görüşler:

1- Kremi ben sabah duşu sonrası sürmeye başıyorum, akşam duşundan sonra sürün ve streçlenin.

2- Streç filmi çok sıkı sarmayın vücudunuzdaki çatlakları çoğaltabilir.

3- Kokusu çok kötü bir krem. Aslında nane kokuyor ama ben sevmedim.

4- Kullanmaya başlayacaksanız muhakkak 2 kutu alın çok çabuk bitiyor.

X-tra jel diyet sonrası sarkık bölgeler için ve selülitler için başarılı bir krem. Kullanmaya devam etmek isterdim ama gögüs bölgesine kesinlikle sürmeyin yazıyordu. Ben Matrigen krem alıp onu gögüs bölgeme de kullanmak istiyorum. Düğüne çok az kaldı... :KK52:

veeeee sırada Matrigen krem var onu da temin edip kullanmaya başlayacağım ve sonucu paylaşacağım!!!! :KK54:

barbara bortu bilmiyorum ama ebru şallının acı formüllü tecrübesinden sonra matrigen bence süper hala inanamıyorum bunun mümkün olabileceğine bekle beni gümbet

X