Bölgesel İncelme Matrigen krem

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

yaariim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
1
0
Arkadaşlar aranızda matrigen krem kullanan varmı işe yarayıp yaramadığını merak ediyorum

bana bu kremi kavitasyona gittiğimde uzman sürmüştü denemek istediğim için,normalde 10 dk masaj yapılması gerekıyormus bana 2 dk falan masaj yaptı yanma hissettim bacaklarımda ama işe yararmı bilmiyorum.uzman işe yaradığını söyledi.kutusu 139 tl içerisinde 5 adet tüp mevcut.bildiklerim bu kadar umarım kullananlar çıkarda bizle paylasır bilgisini.:KK71:

yazyağmuru rica etsem kavitasyonu anlatrmısın memnun kaldınmı bende düşünüorum da 23 yaşndayım göbek bölgem için isttiyorum ama nasıl olur blmiyorum yara ve yanklardan bahsediyolar ama ???

bende mrk ediorm kremi ve kavitasyonu deneyenler yorumlrınızı eksik etmeyin nolur...

yazyağmuru rica etsem kavitasyonu anlatrmısın memnun kaldınmı bende düşünüorum da 23 yaşndayım göbek bölgem için isttiyorum ama nasıl olur blmiyorum yara ve yanklardan bahsediyolar ama ???

benim geçen hafta son seansımdı toplam 12 cm inceldim basenlerimden.ben memnun kaldım kendine dikkat edersen kavitasyonun çok faydalı olacağını düşünüyorum.yara ve yanık olması imkansız çünkü yanıklara yol açacak bir şlem yapılmıyor ki.sadece aleti sorunlu bölge üzerinde gezdiriyorlar bu işlem sırasında kulaklarınızda ses oluşuyor aletten dolayı.

Arkadaslar bu matrigen kremi ben kullandim. Kesinlikle harika bir sey bu. Selulitlerimde belirgin azalma oldu. internetten 139 TL ye satiyorlar, biraz daha ucuz olsa da 1 kutu daha alabilsem :))

Son düzenleme:
arkadaslar bu krem hakkında guzel yorumlar alıyorum bu aralar ama tam emın olamıyorum kullanan yok mu forumda

Ben düzenli olmasada 3 hafta süreyle kullandım.Kullandığım sürede diyet yaptım ama spor yapamadım.
Özellikle uyluk bölgesinde incelme ve sıkılasma oldu ama sanki ordan yağların hepsi basen ve göbeğe doğru ilerledi.Selülitlerde azalma oldu ama 1 haftadır kullanmayı bıraktım bacaklarım aynı eskisi gibi.Galiba kalıcı etkisi yok ve kesinlikle mucize beklemeyin.Bırakınca herşey başa dönüyor.

Arkadaslar yaklasık 1,5 aydır matrıgenı kullanıyorum ve ben cok memnumum 2 beden ınceldım kısa surede etkısını gosterdı herkese tavsıye edıyorum

sila26, kremi yeni aldım acaba sen kavitasyonla birlikte mi kullanıp memnun kaldın yoksa tek başına mı sürüyorsun? Bir de günde 1 kez mi sürdün? Ben 1 haftada 3 kez kullandım şimdiye dek yani günaşırı olarak. Bir seferinde de streç filmle sardım o zaman çok daha fazla yanma oldu ama sıcaktan rahatsız olduğum için bir daha yapmadım. Acaba sen streç kullandın mı ve günde kaç kez yaptın? Çok teşekkürler canım:KK71:

sila26, kremi yeni aldım acaba sen kavitasyonla birlikte mi kullanıp memnun kaldın yoksa tek başına mı sürüyorsun? Bir de günde 1 kez mi sürdün? Ben 1 haftada 3 kez kullandım şimdiye dek yani günaşırı olarak. Bir seferinde de streç filmle sardım o zaman çok daha fazla yanma oldu ama sıcaktan rahatsız olduğum için bir daha yapmadım. Acaba sen streç kullandın mı ve günde kaç kez yaptın? Çok teşekkürler canım:KK71:

kullandınız mı kremi? sonuç vermeye basladı mı ?

bu kremi bende araştırıyorum. mantıklı geldi ama çok pahalı. söyledinği gibi etkisiyle paraya kıyıp alsammı diyorum.

Arkadaslar bu matrigen kremi ben kullandim. Kesinlikle harika bir sey bu. Selulitlerimde belirgin azalma oldu. internetten 139 TL ye satiyorlar, biraz daha ucuz olsa da 1 kutu daha alabilsem :))

kremi kullandığınızı yazmışsınız . acaba tam olarak nasıl kullandığınızı ne kadar süre kullandığınızı ve ne kadar etkisini gördüğünüzü paylaşırmısınız...

arkadaşlar matrigen kremi 70 liraya denemek için internetten aldım.memnunum gerçekten yakıyor.kaşıntı ve yanmadan dolayı etkisi geçene kadar oturamıyorum bile biyere.ama kullanmadan kese yapmanız gerekiyor o zaman gerçekten etkili.ben kremi sürdükten sonra birde titreşimli kemer takıyordum o zaman harika:)ama ben yarıda bıraktım tembelliğimden yine başlıycam.

bu tür kremler uzun vadede etki ediyor malesef.

Ben de düzenli yapamadım hatta bu son mesajımı yazdıktan sonra bıraktım sanırım. O yüzden sonuç şöyle oldu diyemem. Herşey uzun vadeye dayanıyor maalesef...

Geçtiğimiz haftalarda parama kıyıp 1 tüp aldım. 7 gün kesintisiz kullandım. O haftalarda günde 2 lt su içip pilates yaptım, yediklerime dikkat ettim.
Ama mucize yok maalesef ki...
Almadan önce, paranıza kıymadan önce bir kere daha düşünün derim. :)

Bu arada yazmayı unutmuşum, kremi düzenli şekilde kullandım. Streç sardım vücuduma. 2 saat kaldı o şekilde.Sürmeden önce keselenerek duş aldım, ihmal etmedim. Ama nafile... Portakal hala portakal =)
Bazen şunu düşünüyorum kızlar, çok mu hazırcıyız acaba. Azıcık boğazımızı tutup popomuzu kaldırsak da spor yapsak başımıza bunların hiçbiri gelmez. Bir de paramız da cebimizde kalır, böyle kremlere de ihtiyaç duymayız. Ahhh ahh buna ben de dahilim tabi :)

arkadaşlar bende kullanıyorum güzel bir krem 2 aydır kullanıyorum benim göbeğim resmen 6 aylık hamile gibiydi şimdi baya küçüldü ben küçük boyunu aldım 35 liraya memnun kalınca bidaha aldım ama çok düzenli kullanamıyorum banyodan sonra çok etkili 5 dk masaj yapacaksın banyo yapamadığım zamanlar gözenek açıcı jelim var yüz için onunla karnımı yıkıyorum kurulayıp sürüyorum çok etkili oluyor tavsiye ederim.

arkadaşlar matrigen kremi 70 liraya denemek için internetten aldım.memnunum gerçekten yakıyor.kaşıntı ve yanmadan dolayı etkisi geçene kadar oturamıyorum bile biyere.ama kullanmadan kese yapmanız gerekiyor o zaman gerçekten etkili.ben kremi sürdükten sonra birde titreşimli kemer takıyordum o zaman harika:)ama ben yarıda bıraktım tembelliğimden yine başlıycam.

bu tür kremler uzun vadede etki ediyor malesef.

bir haftadır kullanıyorum ve çok güzel toparlandım..2 cm de inceldim..memnun kaldım açıkçası..

X