matasoy zeynep tuanasına kauşuyor

M

MATASOY

Ziyaretçi
çok heycanlıyım. ama biliyorum herşey çok daha güzel olucak
15ağustos cuma öğlene kadar bebişim aramızda olucak. sizlerden dualarnızı esirgememenizi istiyorum. RABBİM herkesin bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bugüne kadar bana destek olan tüm forum arkadaşlarım başta ebruli80,ayfoşşş kasem çiğdem42 lora nazoo daha ismini sayamadığım birçokları önce heycandan aklıma gelenler bunlar ama kalptesiniz. bunu bilin. rabbim bütün anne ve melekleriyle olsun:nazar::nazar:Şeniz

çok heycanlıyım. ama biliyorum herşey çok daha güzel olucak
15ağustos cuma öğlene kadar bebişim aramızda olucak. sizlerden dualarnızı esirgememenizi istiyorum. RABBİM herkesin bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bugüne kadar bana destek olan tüm forum arkadaşlarım başta ebruli80,ayfoşşş kasem çiğdem42 lora nazoo daha ismini sayamadığım birçokları önce heycandan aklıma gelenler bunlar ama kalptesiniz. bunu bilin. rabbim bütün anne ve melekleriyle olsun:nazar::nazar:Şeniz
allahimmm hayirlisiuyla bebisini kucagina almayi nasip etsinn.:Saruboceq:a.s.:nazar:

gozun aydin allah sag salim kucagina almayida nasip etsin insallah

allah bebişini saglıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin,güzel haberlerini bekliyoruz.

Canım benim Allah Zeynep Tuanayı saglıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.Muhtemelen şuan doğumdasın Allah yardımcın olsun.İnşallah çok kolay bi doğum olur.Güzel haberlerini bekliyoruz.

hayırlı haberlerrle dön inş. canım allah yardımcın olsun

canım matasoyum dualarım senınle kolay bır dogumla zeynep tuanayı kucagına alırsın ınsallahh rabbım yardımcın olsunnn :nazar:

canim benim rabbim hayirlisiyla melegini kucagina almayi nasip etsin isallah guzel haberlerini bekliyoruz gelince dogum hikayeni uzun uzun anlat emi allah yardimcin olsun bitanem

hadi bakalim,Allah bir nefeste kurtarsin canim...insallah kolay bir dogum olur...

canlarım çok teşekkür ederim. sağ salim kurtulduk çok şükür
zeynep tuana bugün 4.gününde esmer şekerim var heşey için dualarınız için teşekkürler

matasoycum sağlıkla mutlulukla büyüsün tuana :) kutlarım cnm

çok teşekkür ederim hepinize rabbim hepimizin bebeğini bağışlasın amin öpüldünüz

canim benim hayirli ugurlu olsun tuanamiz rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin isalllahhhhhhhhhhhhhhh