Saç Bakım Ürünleri Mat salar......

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
1.334
0
kızlarr benim saçlarım çok uzun...saç kremi kullanamıyorum kepek oluyor sonra...hiç saçımı da boyamadım.ama gelin görün ki çok sert ve mat.hiç parlamıyor.canlı durmuyor.bunun için yapabileceğim bişi var mıdır?yada bir ürün önerebilir misiniz?a.s.

cnm Schwarzkopf un bi tane ürününü gördüm.böyle turuncu saalyınca köpük gibi oluyor.onu mu kullanıyorsun?

sarıkıızın mavi suyunu arada bi,,glissin sıvı saç kremini( sarı olan)her banyodan sonra sıkıyorum ..hem parlıyo saçların hem de yumuşacık oluyo

sarı kızın mavi suyu hiç işe yaramıyor ben kullandım ama hiç faydasını göremedim.
Sadece saçın daha rahat taranmasını sağlıyor. ama zatenbunu saç kremleride yapıyor.

canım aynı sorun bendede oluyo zaman zaman..ben bazen son durulama suyuna limon suyu sıkıp öyle duruluyorum saçlarımı.(mesela bir banyo tasının içine 4-5 damla limon suyu) bir hafta sürekli dene hemen farkedecek..saçlarının yapısını bilemiyorum ama eğer çok yağlanma, hacimsizlik gibi sorunlar yaşamıyorsan sana yağlı bakımlarıda tavsiye edebilirimm.. yine burda biberiye,maydonoz suyu ve çayı da okumuştum ama ben daha onları denemedim..denersem paylaşırım..sadece limon suyu denedim saçlarım parladı..memnun kaldım..yerimseniben

canım aynı sorun bendede oluyo zaman zaman..ben bazen son durulama suyuna limon suyu sıkıp öyle duruluyorum saçlarımı.(mesela bir banyo tasının içine 4-5 damla limon suyu) bir hafta sürekli dene hemen farkedecek..saçlarının yapısını bilemiyorum ama eğer çok yağlanma, hacimsizlik gibi sorunlar yaşamıyorsan sana yağlı bakımlarıda tavsiye edebilirimm.. yine burda biberiye,maydonoz suyu ve çayı da okumuştum ama ben daha onları denemedim..denersem paylaşırım..sadece limon suyu denedim saçlarım parladı..memnun kaldım..yerimseniben

limon suyunu bi deniyim canım.yağlanma oluyor o yüzden ne kullanacağımı sasırdım...

son durulama suyuna elma sirkesini de cok oneriyorlar haberin olsun...

kızlar dün gece yüzümü silmek için ısırgan çayı yaptım, yüzümde kullanacağımı ayırdıktan sonra kalanını,1,5 su bardağı kadar, yeni yıkadığım saçıma döktüm. diplere biraz masaj yapıp kendi haline bıraktım kurumaları için, sabah saçlarım mükemmel bişekilde parlıyolardı. mat saç kuru saç demektir, nemlendirmek lazım, düzenli bakım uygulamak ve fön makinesinden uzak durmak lazım.

limon suyunu bi deniyim canım.yağlanma oluyor o yüzden ne kullanacağımı sasırdım...

canım yağlanma sorunuda yaşıyorsan zaman zaman o zaman yağlı bakımları saç diplerine gelmeyecek şekilde kullanabilirsin..ben öyle yapıyorum..daha öncede dediğim gibi ısırgan, biberiye suyu, maydanoz suyu ve çay saçları parlatıyormuş..aradada limonlu suyu durulam suyu olarak kullan farkı göreceksin..a.s

kızlarr benim saçlarım çok uzun...saç kremi kullanamıyorum kepek oluyor sonra...hiç saçımı da boyamadım.ama gelin görün ki çok sert ve mat.hiç parlamıyor.canlı durmuyor.bunun için yapabileceğim bişi var mıdır?yada bir ürün önerebilir misiniz?a.s.

krem saç diplerine degdirilmedigi sürece kepeklenme yapmaz yanlış kullanmışsın:1no2::1no2: elsevein saç bakım maskelerinden mükemmel görünümmaskesini (uzun saçlar içindir) rahatlıkla alabilirsinhihoyyythihoyyyt

X