Dudak Makyajı Mat ruj yapmak çok kolay!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Clemence

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2010
80
1
Arkadaşlar, bir kaç konulara baktımda aramızda mat ruj sevenler çok ve kullanmak isteyende! Bende bayılırım mat ruja ve fiyatlarda cep yakıyor. rujunuzu matlaştırmak çok kolay! Söyleyeceğim yöntem belkide bildiğiniz bir yöntemdir ama yinede söyleme gereği duydum.

Öncelikle istediğimiz bir renkte Dudak Kalemini alıyoruz. Ben 1 liraya aldığım bir dudak kalemini kullandım. rengide süper..bayanssulusmile bordaya yakın bir kırmızı ve çokta hoş oldu. dudak kalemiyle hem dudak çizgisini belirginleştirebilirsiniz. hemde dudağınızın İçini boyayıp mat bir ruj görünümü verebilrsiniz. kalemin ucu dolgun ve renk belirgin olacaktır. yerimseniben

eğer ruj kullanıyorsanız; rujunuzu sürdükten sonra koyu tonda toz fondoten veya pudradan, parmağınızın ucuyla bir miktar alıp, dudaklarınızda parlayan yerlere kodurun ve dudaklarınızı birbirine bastırın renk matlaşacaktır. aklinialirimsmile

evet arkadaşlar 10-20 lira verip bir tane ruj alacağınıza bir liralık kalemle uzun süre kullanabilirsiniz. ayrıca dayanıklılığıda var. paranıza yazık tabi tercih size kalmış. ben önerimi sundum.:hulya:

Birde arkadaşlar, dudak kalemi şart değil göz kalemide kullanabilirsiniz. ama yinede diyorum mutlaka bilenleriniz vardır. vereliniortak:1rolleyes:

san katılıyorum canım bilgi içinde teşekkür ederiz..sadece 1 liralık değil de en az bi 4 liralık kalemle yapalım bu işi ki çünkü dudak ya yutma olabilir maddeyi zararı olmasın)

san katılıyorum canım bilgi içinde teşekkür ederiz..sadece 1 liralık değil de en az bi 4 liralık kalemle yapalım bu işi ki çünkü dudak ya yutma olabilir maddeyi zararı olmasın)

Tabikide canım o sizin seçimize kalmış. 5 liralıkta olur 1 liralıkta benim aldığım indirimdeydi. ama memnunum üstelik çok süper bir kırmızı. :smiley-cool:

Ben de dudak kalemi kullanırım.
Eğer dudağını kurutmasını istemiyorsan, önce dudak nemlendiricisi sür, ardından kalemi uygula. Hem dudakların kurumuyor, hem de kalemi daha kolay uyguluyorsun.
Daha koyu bir renk elde etmek istiyorsam da dudak nemlendiricisi yerine kalemin renginden daha açık renk ruj sürüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…