Dudak Makyajı Mat Pembe Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Leayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
16
0
mat pembe ruj arıyorum bir türlü bulamadım
toz pembe mat şu renk gibi

canım bu renk avonda var rujun adı da Ultra Colour Rich Mega Impact Ruj - Pink Pop

Avonu hiç tavsiye etmem kızlar. :umursamaz:

Son düzenleme:
mat pembe ruj arıyorum bir türlü bulamadım
toz pembe mat şu renk gibi

aynı mesajı ben defalarca yazdım daha önce ama aradığım ürünü bulamamıştım
ta kii... flormar supermatte serisini görene kadar. emin ol aradığın bu,
renk çeşidi çok, hepsi de süper... başka bi şi demiyorum opuyorumnanaktan

ben baya memnunum avon'dan aslında. kişiden kişiye farklılık gösteriyor demek ki

canım shiseidonun bir ürünü var perfect rouge rengi de baby olması lazım. bu ruju ben kullanmadım ama dergide görmüştüm sonra sephorada denedim gerçekten çok güel ve acaip bir nemlendirme özelliğine sahip mat olmasına rağmen fiyat 60 civarı biraz tuzlu ama değer. çünkü ucuz alacağın mat rujlar mutlaka dudaklarını kurutacaktır

aynen arkadaşlar bende avonu beğenmiyorum annemin aldıkları büyük bir hayal kırıklığı yani ayrıca kremleride bir garip bende kırmızı bir kremi var elime sürünce elim uyuşuyor acaba düşünüyorum bir ara bağımlılık yapması için bir madde koyuyolarmış gibi birşey duymuştum :S

mac in en son çıkarmış olduğu viva glam serisindeki lady gaga ruju bence biraz parlak ama tam da bu renk. :)

ya şu mac i heryere yazıpğp duruyorsunus da nerden bulunacağınıda bir yazın rengi bakıp deneyip görelim:):) bizip yurtdışına çıkma lüksümüs yok maalesef

ya şu mac i heryere yazıpğp duruyorsunus da nerden bulunacağınıda bir yazın rengi bakıp deneyip görelim:):) bizip yurtdışına çıkma lüksümüs yok maalesef

Türkiye'de de var tatlım fakat Adana'da var mı bilmiyorum da İstanbul'da mevcut mağazaları. :hulya:

ahh istanbul ahh orada olmayan varmı cicim :):)Adana dayıs işte kader:KK43:

yok fenalık bastı mac ten falan artık araştırmak tanda sıkıldım buralarda yok yane o belli oldu :)

X