Makyaj Ürünleri Mat Kırmızı-Bordo Ruj Önerisi Olan??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

AkarGider

❤ bin şükür Allah'ım..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
13.790
13.670
Arkadaşlar esmer için uygun renklerde mat ruj öneriniz var mı kullandığınız ve çok beğendiğiniz???

Arkadaşlar esmer için uygun renklerde mat ruj öneriniz var mı kullandığınız ve çok beğendiğiniz???
Tatlım ben kullanmıyorum ama arkadaşım kullanıyor Rimmel Kate Moss 107. İstediğin tanıma uyuyor gibi:) Ben Flormar'ın mat serisindeki bordo ruju kullanıyorum memnunum. Kırmızı olarakta Mac Ruby Woo

Tatlım ben kullanmıyorum ama arkadaşım kullanıyor Rimmel Kate Moss 107. İstediğin tanıma uyuyor gibi:) Ben Flormar'ın mat serisindeki bordo ruju kullanıyorum memnunum. Kırmızı olarakta Mac Ruby Woo
kate moss resimlerde ne güzel:)
tamam kuzu aklımda olsun markalar teşekkür ettim

Veee aldım hehehe ilk mat rujumu
bir tane daha beğendim yanımda para yoktu flormarınki işte onu henüz alamadım onu da alcam yarın muhtemelen

Veee aldım hehehe ilk mat rujumu
bir tane daha beğendim yanımda para yoktu flormarınki işte onu henüz alamadım onu da alcam yarın muhtemelen
flormarınki de çok güzel değil mi flormar'ın dudak primeri var onuda öneririm.. altına onu sürünce ruj iyice mat oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…