Mastürbasyon sonucu bekaret kaybı...

bir de ayıptır söylemesi sanki sürekli vajinamdan hava çıkıyor gibi hissediyorum. bu olaydan önce böyle bir şey hissetmiyordum hiç. acaba psikolojik mi?

psikolojik olabilir hava falan alakası olmaz diye düşünüyorum için çok sıkılıyosa eğer muayene ol için rahatlamış olur bence

canım vajina içine bir cisim girmediği sürece kızlık bozulmaz hiçbir kadının vajina girişinde bulunmaz kızlık zarı.hele ki yastık asla bozmaz bence görmediğin bir sivilce yada enfeksiyon felan vardır yada kasık damarlarında çatlama olmuştur.senin şuan yapman gereken kendine çekidüzen vermek kendine özgüvenini sağlamak.emin ol biraz azim her ikisinide sağlayacak.ben sana bu konuda yardımcı olurum kilo vermek istersen ki eğer azmedersen başarırız çok güzel sağlıklı kilo verirsin özgüveninide sağlamış olursun.bu arada fitness antrenörüyüm dilersen her zaman kapım açık burdan olabildiğince yardım ederim yeterki iste

bir de ayıptır söylemesi sanki sürekli vajinamdan hava çıkıyor gibi hissediyorum. bu olaydan önce böyle bir şey hissetmiyordum hiç. acaba psikolojik mi?
canım vajina gazı olabilir.bu çok doğal kız yada kadın farketmez vajina gazı herkeste mevcut çünkü herkeste vajina akıntısı oluo hormonlar kesik kesik salgı üretirse arada boşluklar olur hava ile dolar ve vajinadan atılır.hiç kafana takma bu 3 yaşındada olur 60 yaşındada farkedersin yada farketmezsin.biz jimnastik derslerinde çok yaşardık bunu bacak açma germelerde heleki zor hareketlerde kaslar aktive olduğu için zorunu vajinadan çıkarırdı.ilk başta bende garipsemiştim arkadaşlardada oluyordu ama Allahtan anatomi dersi imdadımıza yetişti.hocamız bi güzel anlatıverdi :))

şimdi öyle bir şey ki bu şekilde anlatmak çok tuhaf ama vajinam etli olduğundan fazla bastırma ihtiyacı hissettim bunu da yastığın sert uç kısmıyla baskı uygulayarak yaptım. aslında şimdi düşününce aşırı ısıdan ve tahrişden dudakların kanama yapmış olması en muhtemel seçenek geliyor. açıklamalarınız için çok teşekkür ederim. kafamda soru işareti kalmadı :) pazartesiden beri yürüyüşüme çıkıyorum her gün düzenli olarak. sanırım bu olay tetikleyici olacak. zaten bu olay olduğundan beri sürekli düşünmekten eski iştahım kalmamıştı. ailem bile fark etti. birazda harekette eklenince şimdiden daha rahat hareket edebildiğimi hissediyorum. umarım sonuna kadar gidip olumlu sonucu alırım :))

şimdi öyle bir şey ki bu şekilde anlatmak çok tuhaf ama vajinam etli olduğundan fazla bastırma ihtiyacı hissettim bunu da yastığın sert uç kısmıyla baskı uygulayarak yaptım. aslında şimdi düşününce aşırı ısıdan ve tahrişden dudakların kanama yapmış olması en muhtemel seçenek geliyor. açıklamalarınız için çok teşekkür ederim. kafamda soru işareti kalmadı :) pazartesiden beri yürüyüşüme çıkıyorum her gün düzenli olarak. sanırım bu olay tetikleyici olacak. zaten bu olay olduğundan beri sürekli düşünmekten eski iştahım kalmamıştı. ailem bile fark etti. birazda harekette eklenince şimdiden daha rahat hareket edebildiğimi hissediyorum. umarım sonuna kadar gidip olumlu sonucu alırım :))

canım açık hava yürüyüşü senin dolaşım solunum sistemini düzenleyecek bunun yanında vücudun ter atımını sağlayacak ama yağ yakımı istiyorsan kaliteli bir spor merkezinden yardım almalısın bol bol su iç oturarak diyete kesinlikle girme.çünkü yaşın daha küçük.ilk yaptığımız diyet en keskin olan diyet olacak(en verimli).fakat kadınların hemen hemen her döneminde vücut yapısı değişiyo.evlilikte doğumda 35 sonrası metabolizma yavaşlaması menopoz.bence bu dönemlerine sakla diyeti.ve kafana göre kesinlikle diyete girme.dengeli beslen ben sana bol bol beslenmeyle ilgili taktik vercem sen yeterki kafana koy ve iste.ben her zaman yanında olacağım.ayrıca püf nokta hızlı hızlı yürü arada temponu arttır hafif koşuya dön koşuda kollarınıda kullanacaksın.yumruğunu sık sıkabildiğin kadar kaslarını daha hızlı çalıştıracak ve sarkmaları öneleyecek.birde yürüyüşten sonra 1 saat kesinlikle bişey yeme vücut yorgun olduğu için aldığın besini direk savunma olarak depoya geçirir.egzersiz öncesi (15 20 dk önce)sütsüz şekersiz kremasız acı kahve iç.egzersiz sonrası(yarım saat sonra)yağsız süt iç protein almış olacaksın ve kaslarına geçecek.sen kas kapasiteni arttırdıkça yağ yakımın hızlanacak.biliyorsun ki yağ yakımı için en güzel yöntem protein.çünkü yapı taşımız protein.protein kasları çalıştıracak kaslar daha hızlı çalıştıkça yağ yakımın artacak.beslenmeyle ilgili de birkaç şey paylaşıcam seninle herşey çok farklı olacak

Son düzenleme:

canım aynen öyle dediğim gibi damarlarında çatlama olmuş.sende aynını yazmışsın inan öylşe kolay değil bozulması.kuzenimde duş başlığını tazyikli suyla denermiş hep oda çok korkuyordu.evlenene kadar başımın etini yerdi bozuldu mu diye .3 sene önce evlendi ve hiç bir şey olmamış(bozulma)
bu arada yukarı yazımı da oku canım spor hakkında bikaç bişey ekledim

regliniz yeni bittiyse yada başlayacak zamanda olduysa , basınçtan dolayı gelmiş olabilir mi acaba? aklıma gelen bu oldu,

canım büyük ihtimal basınçtan kanal(damar) çatlamış adet dönemiylede ilgili olabilir tabi ama normaldede olur kuzenimden biliyorum :)

Adet dönemin yaklaştığı için, olay anında gelen sıvı kanlı gelmiştir. Bu gayet normal.
Yastıkla kızlık zarını bozmanın imkanı yok.

Muhtemelen adet döneminden kalan bir parça kan, mastürbasyon esnasında akıntıyla birlikte çıkmış.
Dedikleri gibi içine bir şey girmeden kızlığın bozulmaz. üzülmene gerek yok..

diğer yorumları okumadım ama bekaret oyle bastırmaktan bozulmaz sen çok bastırınca tırnagın falan geçmiştir ordan gelmıstır bı damla kan bekaretın olsa daha çok gelırdı o oyle bı damlayla kalmıo rahat ol mast yaparken de klıtorısıne dokun aşağılarda ne işin var

kilomdan dolayı klitorisim aşağıda ve oldukça derinde kalıyor. olaydan sonraki günler akıntımın olduğunu hissettim ama iç çamaşırıma bakamadım korkudan. dolayısıyla kan mıydı bilmiyorum. olay pazar oldu ben perşembe sabahı regl oldum. bir de şöyle bir şey var daha evvel vajinal mantar yaşamıştım ve o zamanlar kaşıntım çok olduğunda içeriden kaşımamak için iç çamaşırımın üzerinden kaşıyordum hafif bastırıyordum ve o bastırma esnasında sanki içeride bir duvarla karşılaşıyormuşum gibi oluyordu. dün gece de bu şekilde dikkatlice içeri doğru bastırmayı denedim elimle aynı acıyı, duvar hissini hissettim. zar bu şekilde hissedilir mi?

hissedersin canım kızlığın bozulmadı korkmaa hiçç akıntın olmustur senın korkma artık zar oyledir zaten ıçinde mınıcık delık vardır adet kanın ordan gelır

hissedersin canım kızlığın bozulmadı korkmaa hiçç akıntın olmustur senın korkma artık zar oyledir zaten ıçinde mınıcık delık vardır adet kanın ordan gelır

Böyle bir yer olmasaydı, bu yaşadıklarımı bu şekilde paylaşıp sizden böyle cevaplar almamış olsaydım ne yapardım bilmiyorum. O kanı gördükten sonra tek düşündüğüm bekaretimi bozmuş olduğumdu ama hepiniz öyle güzel açıklamalar yaptınız ki şimdi düşününce gerçekten içim rahatladı, gerçekleri öğrendim. Hepinizden Allah razı olsun. Çok teşekkürler. İyi ki varsınız tek başıma kendi kendimi yiycektim yoksa :))

ya canım yastıkla falan olacağını hiç sanmıyorum, alt tarfı zedelemissiindir, o kdar kolay bozulmaz ki bekaret. Yalnız bu doktor faslını fazla uzatma hemen git rahatla, çünkü çok psikolojine yansımış, böyle yer yer bitirirsin kendini canım sana yazık değil mi?

benim korkum yastığın uç kısmıyla yani biraz sivri ve sert olan kısmıyla uzun süre baskı uygulamam. kolay olmadığını biliyorum ama benimde yaptığım anlık bir şey değildi ve sert davrandım vajina dudaklarım etli ve klitorisim derinde olduğu için. doktora tek başıma gidemiycem sanırım buna cesaret edemem. zaten akıntım da çok fazla bu aralar. ve büyük ihtimalle sürekli kafam orada olduğu için olabilir ama daha farklı hissediyorum o bölgeyi saçma gelebilir ama daha geniş gibi. ben artık bozulmadığını düşünmek istiyorum. reglde ki pıhtıların çıkışını hissederdim ama olaydan sonraki reglimde koca pıhtının çıktığını hissetmedim hiç. birde şu var olaydan sonra uyku hapı almadan uyuyamıyordum ve o pıhtıyı gördüğüm gece hap almak yerine babamın dolaptaki 2 birasını içtim düşünmeden uyuyabilmek için. biranın da söktürücü etkisi varmış. uyuşuktum ondan da hissetmemiş olabilirim diyorum. kısacası doğruyu söylemek gerekirse bir zarar verdiğimi düşünüyorum bu tam yırtılmada olabilir zedelenmede ve artık böyle düşünmek istemiyorum. zaten şu anda önümde sağlığıma kavuşmak için kat etmem gereken uzun bir yolum var. evlilik ihtimalim sıfır şu an için. zamanla umarım her şeyi yoluna koyarım.

canım bir öncelki yazında elimle hissebiliyorum demişssin, ben evli bir kadın olarak sana söyleyebilirim ki, o öyle kolay yırtılcak bişey değil canım, eğer öyle olsaydı herkes ilk gecesini mükemmel anlatırdı.. ama sen en iyisini yapmıssın su an için kafanı yorma canım, eğer bakirelik bu kadar kolay yırtılsaydı anneciğin kaç kere altını aldı, bebkken haberi var mıydı bekaretten bi oyana bi buyana sertce düşe kalka oturudun bence bir sıkıntı yok, ayrıca şu an için en önemlisi sağlığına kavuşmak o zaman bak daha çok toparlanıcak inş psikolojin, sevgilerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…