Mastürbasyon sonucu bekaret kaybı...

Canım 36 beden bir kızdım bekarken ve gayet hoştum. Fakat annem ve babam özellikle annem duyacağım ve duymayacağım her yerde ne kadar kötü göründüğümü söylerdi. Beni asla beğenmezdi annem, ve hiçbir zaman kendisi gibi güzel olamayacağımı iddia eder ve babama da onaylattırırdı bunu.
Ama hiç üzülmedim çünkü bu olay bizim kültürümüzde var bence. Tatlı bebekleri "çirkin, çirkin" diye severler hatta. Taa oradan başlıyor bu durum. Annenin sözlerini takma. Sen onun küçük yavrususun o yüzden böyle kelimeler kullanıyor.
Sonra kilo aldım 95leri gördüm birara. O dönem çok üzüldüm, eşim beni sevmiyor sanıyordum şişmanım diye. Sevilmek için victora secret mankenlerine benzemek gerekir sanıyordum ve 18 yaşında olmak.
Sonra bir gün bir tv kanalında Esra Banguoğlu Oğut ve kocasını gördüm. Kadın 36 beden değildi hatta 40 yaşındaydı. Ama kocasına ona öyle bir aşkla bakıyordu ki. O an anladım aslolan düşünce, karşındakine huzur verebilmekmiş, akıllı olmakmış, kendini geliştirmekmiş. Ve kendime geldim kendimi değiştirdim., eşim de o çok şişman hallerimdeyken gözüne çok güzel geldiğimi söyledi.

işte o kendine güven olayını ailemden biraz alsaydım. kimse iğnelemeden ilk onlar iğneliyor. kıyafet bulmam çok zor. bir şey beğenip aldığımda istiyorum ki çok güzel olmuş güle güle giy demelerini. diyorlar ama... bakışları çok farklı. bunu giysen ne olucak içindeki değişmiyor aynı diyorlar. bunları duyup sokakta kendime güvenli gezemiyorum. herkesin böyle düşündüğünü düşünüyorum.

biraz uzun süre ve sertçe sürtündüm klitorisime doğru. umarım gitmemiştir.

tatlım hiç korkma için rahat olsun bekaretin öyle kolay kolay gitez önce sert bir cisim örneğin penis düşün :) penisin başı vajnaya girmeden yan dudakları açıyor ve yavaş yavaş iteledikten sonra içerdeki zar zorlanıyor ve darbeyle baskıyla yırtılıyor öle bozulması imkansız :) korkma sakın ve gelen kan bile psikolojik olabilir

bana bu zamana kadar ailem ve çevrem tarafından sevilmek ve beğenilmem için hep değişmem gerektiği söylendi. beni olduğum gibi kabullenemeyişleri beni çok üzüyor. beni bu halimle de desteklemeyişleri. hep bende bir şeylerin eksik olduğunu hissettirmeleri benim kendime güvenmeyişimin en büyük sebebi. sanırım gerçek sevgi bu olsa gerek eşinizin size karşı duyduğu :) insanın içini görmek, oraya bağlanmak çok önemli. dilerim mutluluğunuz daim olur :))

Ve sakın özgüvenini yitirme bir kere o Allah'ın verdiği bedene bakmak senin elinde kendinle barışık ol.Aileni geç Toplumun ne dediğine Kulak asma sakın.Unutma ki Toplumu sen kendin yaratırsın.Yeter ki kendini sev Spor ve Biraz diyetle çok güzel bir kızsın aslında sen.Hayat senin hayatın kimsenin değil.Sen kendini kendine ispatla önce sen ve mükemmel bir varlıksın kadınsın.Bekaretin de bozuk falan değil :)

umarım baskı ve sertlikten tahriş kanıdır o kan. birde bu şekilde bir tahriş yada zedelenmeden sonra uzun süre ilişki olmazsa ilk ilişkide kanama olabilir diye okudum ne kadar doğru bilinmez zaman göstericek. kişiden kişiye de değişir tabi.

Bizim Toplumumuzda kız çocukları aşağılanıp küçümsenir ta bebeklikten başlayıp kadının ömrünün sonuna kadar böyledir,Erkekler ise toplum tarafından sürekliyüceltilir.Erkek çocukların penisi bile sevilir :) .Ama sen önce karar ver prensip edin kendine her gün bak nasıl oluyor hayat ! sakın kendini üzme herşey beyinde başlar karar ver ve uygula.Kendine küsme sakın her sabah aynaya bak kendinle konuş

ne diyebilirim ki çok teşekkür ederim. böyle şeyler duymaya çok ihtiyacım varmış demek ki. şu an kendimi çok daha hissediyorum. hepinize çok teşekkür ederim :))

ne diyebilirim ki çok teşekkür ederim. böyle şeyler duymaya çok ihtiyacım varmış demek ki. şu an kendimi çok daha hissediyorum. hepinize çok teşekkür ederim :))

Konuşabiliriz tatlım rica ederim :) dediklerimi uygula bunlar anahtarın olabilir istekli ol yeter ki azmin elinden özellikle de azimli bir kadının elinden hiçbir şey kurtulamaz Dünya'yı bile biz yönetiyoruz

şu an daha kötü durumda olmayışımın sebebi sürekli kendi kendimi teselli etmem. Allah korusun çaresiz dertler var. öyle bir şey değil benim yaşadığım ben şanslıyım diye motive ediyorum kendimi. aslında her şey kendini iyi hissetmekle alakalı. ne kadar iyi hissedersem yaşadıklarım o kadar önemsiz görünüyor.

senin adına çok sevidim mutlu ol hep böyle işte hayatta kendinden başka hiçkimseden korkma ve hiçkimseye güvenme :)

dün gece tuvaletten sonra kalktığımda klozetin kenarında kocaman bir kan pıhtısı gördüm. pıhtılar hep geliyordu ama ilk defa bu kadar büyüğünü gördüm. ister istemez aklıma artık zar olmadığı için parçalanmadan düştü düşüncesi geldi. bilmiyorum. kendimi pek iyi hissetmiyorum. sadece yazmak istedim.

kafana takma arkadaşım bende kızken yaşadım buna benzer bozdum sandım kan gelmişti bendende hergün ağlıyodum ne yaptım ben diye neyse nişanlandım 4 yıl sonra falan ama hala içimde şüpheler vardı. cesaret ettim düğünüme yakın doktora gittim bişey olmamış iyiki gittim içim rahatlamıştı. ve evlendim onun bozulması o kadar kolay değilmiş evlenince anladım kafana takma yastıkla falan bozulcak kadar kolay değil kafan rahat olsun...

Böyle evli insanlardan duyunca içim rahatlıyor tabi ki siz daha iyi bilirsiniz. çok özel değilse siz nasıl bir olay yaşamıştınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…