Mastürbasyon sonucu bekaret kaybı...

tugba2332

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2013
37
0
34
merhaba arkadaşlar. benim durumum sizlerden biraz farklı. ben şu an obezite hastasıyım yaklaşık 130 kiloyum. çok zor bir dönemden geçtim. ailemle ve çevremle fikir ayrılıklarım oldu. kendimi eve kapadım depresyondaydım. uzun zamandır red ettiğim bir şey yapmaya başladım. 22 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. bende çok istemedim zaten uzak durdum hep. elimle mastürbasyonu denedim beceremedim. sonra yastığa sürtünerek olabileceğini okudum netten. ve yapmaya başladım. vajina bölgem çok etli olduğu için bastırmaktan korkmadım. daha doğrusu umursamadım. hiçbir şey umrumda değildi. pazar gecesi yaptıktan sonra külodumda bir damla kan gördüm. pijamama da geçmiş. kullandığım yastığada. o bir damla kanı gördüğümden beri psikolojim altüst olmuş durumda. bekaretimi bu şekilde kaybettiğimi düşünmekten çıldırıcam. işin aslı bunun olabileceğini biliyordum bu kadar zorlamamam gerektiğini. umursamıyordum. nasıl olsa benle kimse ilgilenmeyecek diye düşündüm. şimdi çok uzak bir ihtimal ama olurda ilerde kilo verip sağlıma kavuştuğumda evlenicek olursam ne yapacağımı düşünüyorum. bu konu hakkında hiç bilgim yok. flep ve geçici yöntem varmış. bu yöntemi yaptıranlar bana biraz bilgi verebilirmi? bunu birileriyle paylaşmam lazım. sorular kafamın içinde dönüp duruyor. mesela yaptırıcak olsam nereye başvurucam. sanırım özel hastaneler yapmıyormuş. özel kadın kliniklerimi yoksa direk jinekolog muayyanesinemi gidicem. biliyorum daha ortada hiçbir şey yok ama bunu yaptırmak zorunda olabilirim ve bilgi sahibi olmak istiyorum. bu operasyonları geçirenler tecrübelerini benimle paylaşırsa çok sevinicem. yalnız olmadığımı bilmeye ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.

Canım eminmisin bekaretini kaybettiğine çünkü ben öyle bastırmakla bekaret kaybedileceğini sanmıyorum içine birşey girmedikce en azından 4-5 cm bekaretin bozulacağını sanmam tırnağınla biryeri çizmiş olabilme ihtimalin yüksek bence o kan öyle bir kan olabilir bence herşeyden önce bir doktora görün bekaret kontrolü yaptır.Ardındanda azmet ve yavaş yavaş kilolarını ver 130 kiloyla yaşamak yerine iradeyle ve azimle kendine güzel bir yol çizebilirsin bak yaşında daha çok gençmiş

elimi sürmedim hiç yastıkla sert bastırdım ve ertesi gün kasıklarım ağrıdı. şu anda kontrole gidemem zaten. dediğim gibi çok kiloluyum durumum kötü birde bu şekildeyken muayne olamam. kilo verdiğimde ilk gideceğim yer olucak. ama eminim. o kanın başka yerden gelme ihtimali yok ki. olan oldu bir kere. şu an tuvalete bile gitmeye korkuyorum tekrar kan görücem iç çamaşırımda diye.

canım doktora gitmeden anlayamazsın ve sürekli kurku içersinde kendini yıpratırsın en iyisi bir kadon doğum uzmanına görün kafanda takıntı kalmaz o sana yol yöntem gösterir.

Ben ısrarla öyle bozulmayacağını düşünüyorum evli bir kadın olarak tamam kan yine vajinandan gelmiş olabilir ama çizildiği için çizilen yerin kanı olabilir.Bunu kafaya takmak yerine doktora git derim sonuçda senin kilonla doktorun ne ilgisi var doktorlar neler ne kilolu insanlar muayne ediyorlar 80-90 yaşında insanlar muayne ediyorlar aa bu ne kilolumu diyecekki

parmak değdirmedim yastıktan çizilme olmaz sanırım. paranoyakça gelicek ama o kanı gördükten sonra iç çamaşırlarımı bakmadan değiştirdim ve çıkardıklarımı çöpe attım. kanamam devam etmiş olabilir. reglim gecikmişti zaten bugünde regl oldum. belki saçma gelicek ama gerçekten farklı hissediyorum o bölgeyi. daha hassas. sanki bir boşluk var gibi. kadınlarda böyle mi olur? yürürken daha farklı hissediyorum. bilmiyorum. dediğim gibi şu an altüst olmuş durumdayım. doktordan korktuğum cevabı alıcağıma eminim. orda fenalaşmaktan korkuyorum. sanırım karşıma biri çıkıp bu konu gündeme gelene kadar böyle sürünceme de kalıp doktora gitme cesaretinde bulunamıycam. yada o insana açık açık anlatırım iş evliliğe giderse. sonuçta ben bunu bir erkekle yapmadım. zaten halimden tavrımdan benim daha önce birliktelik yaşamadığımı anlaması gerekmez mi?

Bekaret bozulunca hiç birşekilde bunu yürürken yok boşluk hissetmek olmaz bunlar senin hissettiklerin tammen psikolojik yastıklada zedelemiş olabilirsin kan öyle bir kan bence artı yastığı içine soksan bile bozulmaz okadar kolay birşey değil emin ol ayrıca senin psikolojin etkilenmiş bunlardan buz ne desek boş kiloların ve artık kız olmadığını düşünmek iyice bunalıma sokacaktır seni açıkcası üzüldüm senin için.Aslına bakacak olursan herşey senin elinde dediğim gibi kilolarını yemeyi kısarak rejimle yanı sıra sporla verebilirsin.Bekaret emin ol dünyanın sonu değil çokda önemseme bunu ama ben yinede bir büyüğün ve evli bir kadın olarak bozulmadığını düşünüyorum.Ayrıca adetinden önce leke gelmiş bile olabilir herşey okadar psikolojiye dayanıyorki.

mümkün değil yastıkla olması.
öyle olsaydı sürtünme yoluyla bekaret gıderdi
kanama sebebini bilmiyorum, ama bekaretının gitmediği kesin.

doğru söylüyorsunuz. aslında şimdi ki durumuma bakacak olursam şu anda bekaretimden önemli sağlık sorunlarım var. dediğim gibi bu konu hakkında bilgim böyle bir şey başıma geldikten sonra netten okuduklarımla sınırlı. umarım dediğiniz gibidir. sert bir şekilde biraz uzun süre sürtündüm. anlık bir bastırma değildi yani. kan geldi. biraz acı hissettim. adet lekesi olabileceğini sanmıyorum. olay pazar oldu ve ben bugün regl oldum. internette bir sürü şey okudum ve kafam çok karıştı. bu şekilde zedeleyen yada kaybedenler varmış. 3-4 gün adet kanaması gibi hafif kanamalar olabiliyormuş. akıntımın olduğunu hissettim ama dediğim gibi daha da kötü hissetmemek adına iç çamaşırıma bakamadan çıkarıp attım. o akıntı kan mıydı değil miydi bilmiyorum yani. sanırım bunlar çok sonraları kafaya takmam gereken şeyler. evli bir bayan olarak umarım haklısınızdır. belki de hayatım boyunca karşıma doğru insan çıkmayacak. daha ortada bir şey yokken bu kadar endişe etmem gereksiz. çok teşekkür ederim.

Cnım yastıkla bekaret gidecekse düşünmek bile istemiyorum sonuçta yastığı içine sokmadın sadece sürttün ben ce biraz zorladığın için hasta olduğum dönemde ise biraz kan gelmiş olabilir.kasıklarını zorlamışsın diye düşünüyorum:44:

dediğim gibi bilgim kısıtlı. kanı görünce ve kasıklarım ağrıyınca panikledim. içeriye hiçbir şey yapmadım. zaten kilomdan dolayı vajina dudaklarım ve pubis bölgem oldukça etli. üzerimde iç çamaşırım ve pijamam vardı. inşallah tahriş olduğundan dolayıdır o kanama.

Canım vajinan etliyse eğer zaten kızlık zarına ulaşmanda güç olacaktır bence senin görmediğin bir sivilce falanda patlayıp kanamış olabilir.

sonuç ne oldu bilmiyorum fakat bakıyorum da konu hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlar sizi yanlış yönlendiriyor.özetle 8 tip kızlık zarı vardır bunu ilk ay şeklinden dolunay şekline dek düşünebiliriz ve siz sürtünme yoluyla kızlık zarınızı yırtmış deforme etmiş olabilirsiniz.fakat üzülmeyin bu kalıcı şekilde tamir edilebilir.burada önemli olan vajinanıza herhangi bir şey sokmamış olmanız eğer soktuysanız bu onarım işlemi kalıcı olmaz.geçmiş olmaz.en yakın zamanda bir hekime görünürsünüz umarım.

vajina içine hiçbir şey sokmadım. yalnız vajinama fazla baskı yaptığımı düşünüyorum. şu anda beraberlik ya da evlilik gibi bir konu gündemde olmadığı için doktora gitmek istemiyorum. daha doğrusu kötü cevap almaktan çok korkuyorum. zaten normal yaşamda çok çekingen bir insanım. böyle bir tamir işlemi gerekirse birinin desteği olmadan nasıl yaptırırım bilmiyorum. kim yapar? nasıl bir hekime güvenirim? bunlar hep kafamdaki soru işaretleri. içimden geçense eğer böyle bir zedelenme ya da yırtılma söz konusu ise bunu ileride evleneceğim insana açık açık söylemekten yana. zaten sağlık yönünden çok marazlı bir insanım. böyle bir operasyon olursam oluşabilecek komplikasyonlardan korkuyorum. ya bir şeyler ters giderse diye. içim bomboş. ailem ruh halimi fark etmesin diye çok çaba sarf ediyorum. işin komik tarafı bir süredir hoşlandığım biri var. sanki her şey tastamammış gibi aramızda bir şeyler olursa bunu ona nasıl açıklarım diye kendi kendimi yiyorum. zaten hayatımda oldukça monoton ve mutsuz bir dönemdeyim. bir de içimde bütün bu yaşadıklarımı kimseye anlatamamak beni psikolojik olarak tamamen dibe çekiyor. kafanızı şişirdiysem özür dilerim. bunları bu açıklıkla paylaşabildiğim tek yer burası.

canım bişe olduğunu düşünmüyorum, en fazla zedelenme olmuştur o da sorun değil. Bence şuan kendine dert edecek bir şey arıyorsun sen. Lütfen mutluluğu tercih et.
Ayrıca kilona çok takmışsın, kendinle barışmalısın. Bir kadın kiloluyken de çok güzel olabilir, kendine insanları hayran bıraktırabilir. Duruşuyla, tavrıyla yapabilir bunu, çevremde çok gördüm.

bir sürü şey okudum. herkes, doktorlar bile farklı şeyler söylüyor. muayne olmadan asla anlayamayacağım. zaten sosyal bir yaşantım, mutlu olabileceğim başka etkenler olsa kafama bu kadar takmayacağımı biliyorum. mümkün olduğunca dışarı çıkmaya kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum. herkes çok güzel bir yüzüm olduğunu söylüyor. ama ailemin tavrı farklı. onlar daha sert bu durumumla ilgili. annemin benim için 'yaratık gibi dolaşıyor ortalıklarda, erkekler ona acıyarak bakıyorlar' dediğini duydum. üstelik bunu benim duyup duymayacağımı önemsemeden söyledi. bütün bunlar üst üste geldi ve bu olayı yaşadım. bile bile dikkat etmedim. sonrasında her şeyi daha da kötüleştireceğimi düşünemedim. bu yüzden güzel sözlerin için teşekkür ederim :)

Canim benum korkma bóyle bi sey benimde basimdan gecti ústelik mastürbasyon yaparken degil komik gelecek 18yasindaydim bacaklarimi sonuna kadar actim rahat rahat bilgisayarin karsisinda otururken ic camasirimin islandigini hissettim bi de baktimki pembemsi bi leke cok korktum otururken bi sey oldu diye cehaletti biraz bendekide hic bi sey olmamis o kadar kolay degilmis yirtilmasi....icini rahatlatmak icin bende doktora git derim lti ústú en fazla bi sat bekliyeceksin ardindan kendini tekrr kapat eve pisikolojin cok bozulmus kilolarin yüzúnden ama cik bi bak bakalim sokaktakiler sifir bedenmi???...ózgúvenini kaybetme bende ara sira kilo alip veren biriyim inan bana sen kendine gúvendikten sonra kim ne demis sana hangi gózle bakmis umrunda olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…