Massater botoks sonrası yüzüm asimetrik kaldı!

nuryargi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
2
3
30
21 mart 2024 tarihinde dr.ekrem keskin’e diş sıkma sorunum için Massater botoks yaptırdım. Sonucunda baya yüzüm asimetrik oldu. Imzaladığım onam formunda bu şekilde yüzümün yamulabilceğine veya gülüş bozukluğu olabilceğine , yüzde asimetri olabilceğine dair hiç bir madde yok. Yüzümün iki tarafında da kasılma var iki taraftan da gülemiyorum ama sağ taraftan üstüne üstlük bir de yüzümün şekli iyice bozuluyor. Azıcık gülebilmemde de ağzım sağa kayıyor. Yüzümün sağ tarafı aşağı sarktı ve garip çukurlar oluştu yüzümde. Gözlerime kadar vurdu ve yüzümün şekli inanılmaz bozuldu. Fotoğraflarda detaylı görebilirsiniz. Çenemin sağ tarafında sürekli bir ağrı var. Bununla ilgili doktorun asistanına sürekli olarak mesaj attım asistan mesajlarıma asla cevap vermedi. Ben ısrarla arayıp yazınca zorla ulaşabildim. Kendileri ben şikayetvar’a şikayetimi yazınca haftalarca görmezden gelinen mesajlarıma karşı saniyesinde aradılar. “Şikayetinizi silerseniz düzelticez” şeklinde konuşuldu bende şikayetimi sildim. 2 kere düzeltme için gittim. Öncelikle tavırlar çok çirkin. Doktor bey bana “nolucak bir kaç ay gülmezsin bir şey olmaz, diğer tarafı da iyice kasalım simetrik olsun, insan içinde gülme garipsenir.” Vb. konuştu. 2 kere 0,4ml mezoterapi yapıldı. Başka da yapıcak bir işlem yok denildi. 15.05.2024’te tekrar gittim kontrole. Odaya girmeden bana mezoterapi onam formu imzalatıldı. Odaya girdim hiç bir işlem yapılmadı. Maksimum dozu yaptık başka bir şey yapamayız denildi.

Düzeltmek için dışarda başka doktorlara ozon ve prp işlemi yaptırdım. ( Dr.Adnan Gürcan ve Dr.Gözde Kısa)

Ekteki videodaki benim, buradan da detaylı izleyebilirsiniz. https://www.instagram.com/reel/C61H2WLqOwS/?igsh=eWc5bHk2YWE5eWxp

Kendisine verdiğim paranın yanı sıra düzeltmek için 4 katı para harcadım. Fotoğraflarda ki rujlu fotoğrafta görebilceğiniz gibi durduğum yerde bile ağzımın kenarında kasılmalar baya dışardan görünebiliyor. Ki bu fotoğraf bugün çekildi. Ağzımın yüzümün şekli bozuldu. Başka doktorlara yaptırdığım bir ton işlem sonucunda bir tık gülebiliyorum ama hala tam gülemiyorum. Yüzümün ortasında saçma sapan bir çukur var.

Düzeltmeleri için şans tanıdım ve bu yüzden şikayeti erteledim fakat sonuç ortada.

Kimse doktora ÇİRKİNLEŞMEK İÇİN GİTMİYOR! ÇİRKİNLEŞMEK İÇİN ÖDEME YAPMIYOR! Suratım mahvoldu. Yüzümde göçükler meydana geldi! Yüzüm sarktı ve gülemiyorum asla. Doktorun önerisi ise “nolucak bir kaç ay gülme” şeklinde oldu. Karşısında ki insanı hasta olarak görmüyor. Insan içine çıkamıyorum. Gülen insanlara imrenerek bakıp kıskanmak ne kadar kötü bir şey tahmin bile edemezsiniz.

fotoğraflarda ki düğün fotoğrafı daha 2 gün önce çekildi. 5ay 10 gün geçmiş iken.

5 aydan fazla süre geçti ve gerçekten psikolojik olarak dayanıcak gücüm kalmadı. Aynaya bakamıyorum. Sokakta yansımamı görünce bi şekilde kafamı eğiyorum görmemek için. Dayanamıyorum artık. Şerefsiz herif sıratımı mahvetti ve şikayet yazdığım için de dava açmakla tehdit etti. Yüzüm iğrenç bir halde ve geçmiyor. Napıcağımı bilmiyorum. Ne denesem düzelmedi.

Eklentiler

• IMG_0023.jpeg
    IMG_0023.jpeg
    143 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_9995.jpeg
    IMG_9995.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_9994.jpeg
    IMG_9994.jpeg
    115,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_9993.jpeg
    IMG_9993.jpeg
    161,5 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_9990.jpeg
    IMG_9990.jpeg
    111,3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_9991.jpeg
    IMG_9991.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 36
Neden dava acmiyorsunuz? Sikayet sitesindeki sikayet icin sizi neyle dava acmakla tehdit ediyor ki?

X