Göz Makyajı Maskaram göz altıma çıkıyor!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

havinia

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
373
61
Selam arkadaşlar. ben kirpiklerimi kıvırıp rimelliyorum, kirpikler kıvrık ve uçları havada. fakat buna rağmen gözümü açıp kapattıkça kirpiklerim göz altıma değiyor ve göz altımı siyaha boyuyor. alt kirpikleri zaten hiç rimellemiyorum onlar da karartmasın diye. ay ne yapıcam bilmiyorum. yıllardır çektiğim bir problem bu. rimel kullanmayı çok seviyorum ama sırf bu yüzden kullanamıyorum. ne yapmalıyım? var mı bir püf noktası?

(maybelline volum express kullanıyorum)

rimelin kuruyana kadar bulaşanları silme biraz bekle rimelin kuruduktan sonra pamuklu çubuklar warya biraz krem sür ve bulaşan yerleri temizle.böylelikle alt kirpiklerinede sürüp kuruyunca aynı şekilde temizleyebilirsin ben böyle yapıorum

hayır ilk sürüldüğü zamanki bulaşmadan bahsetmiyorum. benim dediğim olay gün içerisinde oluyor. rimeli uyguladıktan 1-2 saat sonra aynaya bi bakıyorum, göz altımı siyah siyah boyamış oluyor.

aynı şeyi ben de yaşıyorum zaman zaman, rimeli değiştirmek lazım sanırım... ben de avon'unkini kullanıyorum.

kalıcı dyanaıklı bir maskara kullan .. avon uzun gösteren maskara önerebişlirim sarı uçlu olan

göz altına pudra yada belli olmuycak far sürebilirsin bazen annemde de kalem akıyor böyle yaptığımzda birşey olmuyor

canım rimelini bi 5-10 dk buz dolabına koy snra çıkar sür. bi öle dene oda işe yaramazsa yapcn tek bişi kaldı sürekli makyajını kntrl etmek

Suya dayanıklı bi rimel dene :) Olmazsa buzdolabı işini dene. Transparan rimeli deneyebilirsin en son olarak..

Suya dayanıklı bi rimel dene :) Olmazsa buzdolabı işini dene. Transparan rimeli deneyebilirsin en son olarak..

transparan mı? ilk defa duyuyorum. ama anladığm kadarıyla şekillendiriyor fakat boyamıyor mu?
ama boyamadan da olmaz ki:26:

transparan mı? ilk defa duyuyorum. ama anladığm kadarıyla şekillendiriyor fakat boyamıyor mu?
ama boyamadan da olmaz ki:26:

Neredeyse normal maskara kadar uzatıyor kirpikleri, ama tabi siyah rengi istiyorsan rimel kullanmak zorundasın tabi. Ama kirpiklerini transparan rimelle uzatıp siyah kalemle boyayıp koyultarak da ona yakın bi sonuç elde edebilirsin :) Ama bu en son yapacağın şey canım. Suya dayanıklı rimel dene önce, buzdolabında bekletip sürmeyi de dene, en son onu yaparsın..

canım bende aynı marka rimeli kullanıyorum ama senin karşılaştığın sorunu bu marka ile hemen hemen hiç yaşamadım ama golden rose'un rimelin de seninle aynı sorunu yaşıyorum çözüm; rimeli sürmeden göz altlarına hafifçe pudra sür ya da kapatıcı sonra rimelini sür ve gözün kapalı kurumasını bekle ben böyle bir yöntem buldum belki sende işe yaramayabilir ama denemekte yarar var ayrıca arkadaşım avonun anew serisinin çift taraflı rimelini kullanıyor ve kirpik altına da sürüyor akma filan hiçbir şey yok sanki tutkalla sabitlemişsin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…