masallardan öğrendiklerimiz

calikusumuz

Aklım egede kaldı......
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
3.336
8
49
Sinderella : Hatun kismisinin gece 12den sonra sokakta isi yoktur ...

Uyuyan Guzel: Bir kiz kendisini open ilk erkekle evlenir ve onunla sonsuza kadar mutlu yasar.

Ali Baba ve Kirk Haramiler: Password\'ler iyi saklanmali onun bunun yaninda bagirarak soylenmemelidir.

Hansel ile Gretel: Masal kahramanlarinin sayisi arttikca IQ\'lari duser... Cukulatadan evler yenmemelidir.

Kirmizi Baslikli Hanimkiz: Sokakta her gordugun zibidiyle konusma

Çirkin Ördek Yavrusu: Ortaokulda size imali bakislar atan gozluklu tombul kizla/cocukla dalga gecip asagilamayin, bir bes sene sonra afet olur agziniz acik kalir aglarsiniz.

Alice Harikalar Diyarinda: Her buldugunu agzina sokma

Heidi: Akilli kizlar patikalarda neyin keci kovalamazlar.

Allaaddin : Sokakta her buldugunu karistirma!

Pamuk Prenses: Hic tanimadiginiz biri size elma verirse sakin yemeyin !

Rapunzel: Bi kuleye kapatildiysaniz kacmak icin sac uzatmayin ucmayi ogrenmek daha kisa surer

Pinokyo :
Baban marangozsa asla yalan solemiceksin

:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
Sinderella : Hatun kismisinin gece 12den sonra sokakta isi yoktur ...

Uyuyan Guzel: Bir kiz kendisini open ilk erkekle evlenir ve onunla sonsuza kadar mutlu yasar.

Çirkin Ördek Yavrusu: Ortaokulda size imali bakislar atan gozluklu tombul kizla/cocukla dalga gecip asagilamayin, bir bes sene sonra afet olur agziniz acik kalir aglarsiniz.

:Roflol: :Roflol: :Roflol:

vallahi hepsi doğruymuş niye daha evvel fark etmemişizki:Roflol::Roflol::Roflol:
emeğine sağlık harika

kırmızı başlıklı kız:birde kurdun tarafından bakalım olanlara o nasıl anlatıcak bi dergide okumuştum acayip komikti

:roflol: süpermiş valla ben hep dalga geçerdim küçükken masallarla
buna benzer şeyler uydururdum
hani kitap okuyup özetler çıkarırdık ya ilkokulda kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay bunlara cok guldum yaaa,,baya olmus ama ben yeni gordum,,,
emegine saglik canim,eeee ben simdi kizima masal anlatirken bunlar aklima gelir gulerim,anam oynatti demesin sonra,,,,:roflol:

paylastigin icin sagol canim arkadasimŞeniz

smilies11317.gif
kaydirigubbakcemile3

X