Bölgesel İncelme Masajla incelme..........

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

zaycik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
54
0
Kizlar 4 gündür göbek gölgesine basene ve bacaklara selülit yagıyla masaj yaptırıyorum. 10 günde göbegimin yok olacagını idda edıyor masör ama dayanılacak gıbı degıl çok agrıyor masaj yaparken hatta morluklar bıle oluşmuş.
Bu yolu deneyen oldumu? Faydasını gördüm biraz ama çok zor resmen aglıyorum masaj yaptırıken.Kafa göz dalasım gelıyor kadına :roflol: 10 gün dayanabilirmiyim bilmiyorum.

faydasını göreceğine inanıyorum.bi ara bende günde 10 dk kadar göbeğime masaj yaptım.aynen öyle sıkarak çok acıyordu...hemen farketmişti..1 hafta sonraki sonuçları yazarsan sevinirim

faydasını göreceğine inanıyorum.bi ara bende günde 10 dk kadar göbeğime masaj yaptım.aynen öyle sıkarak çok acıyordu...hemen farketmişti..1 hafta sonraki sonuçları yazarsan sevinirim

Yazarim canim sonuclari. incelmek icin nelere katlaniyorum hic akil yok bende:)))

Söylemeyi unutmuşum masajdan sonra yarım limon suyunu masaj yaptıgı yerlere sürüp streç filmle gögüs altından başlayıp sıkıca sarıyor dizlerime kadar.Bu şekilde 2 saat bekledikten sonra duşa giriyorum.

X