Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sen de gidersin bugun yarin.bi ben kaldim dilek2014 var bi de.o da girmezz oldu
Dilekkk yalnuz kaldimm gell artikk hrrkes dogurup gidiyoo
Canım benim senin yine ağrıların falan var benim hiç bişeyim yok bakalım salı günü doktor ne diyecek .sezeryana karşıyım . Evet dilek kayıp doğurdumu yoksa.duygudanda haber yok herkes kayıp oldu yarın aylada doğuma gidiyor kaç kişi kaldık

Ayyy ne Güzel l haber bu dilek. Maşallah duyguya normal de normal dedi yaptı helal olsun. Darısı tüm bekleyenlerin başına. DuyguS87 sağlıkla büyütmek nasip etsin Allahım ya. Maşallah sana ve oğluna
kızlar müjdee :) duyguda dogum yaptı bu aksam normal dogumla kuzusunu kucagına aldı .. darısı bekleyenlere inşallah

çok geçmiş olsun inşalah kuzucuunu hemen alırsın koynuna....üzülmemeye çalış sütün azalmasın

Helal olsun DuyguS87 ya sizden önce pirtlatacaim dedi dedi yaptı sonunda :)
Insallah sağlıklı şekilde doğum hikayesini de yazar bi an once

cnm bnde normal doğum istiyordum... seni ve okuyanları korkutmak istemem ama 2 arkadaşımın başına olumsuz olay geldi...birinin bebeğinin omzu çıktı doğımda...diğeride bebek oksijensiz kaldı...öğrenme geriliği olacakmış..bişi olacaksa eğer bana olsun...bebeğime kıyamıyorum...o yüzden vazgeçtm....

kızlar müjdee :) duyguda dogum yaptı bu aksam normal dogumla kuzusunu kucagına aldı .. darısı bekleyenlere inşallah
Ne güzel bir haber ya sıra bizede gelsin artık.Masallah diyelim DuyguS87 normalde doğurdu darısı biz bekleyenlere .allahım banada normal doğum nasip etsin.yavrularımızı sağlıcakla kucağımıza alalım.biran önce ayaklansında doğum hikayesini yazsın bize.

Kızlar, oğlumu kucağıma almama çok az kaldı yarın 8.30 da ameliyata gircem. Bana dua edin sağlıkla atlatıp kavuşurum oğluma inşallah. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Ssuper yaa sonunda :)
dualarim sennle Allah yardımcın olsun
dogumdan çıkınca yaz bizede

Ben kızıltepeli oldum artık ama yeter sıkıldım gelince haber et ben seni kaçırrım

Kızlar, oğlumu kucağıma almama çok az kaldı yarın 8.30 da ameliyata gircem. Bana dua edin sağlıkla atlatıp kavuşurum oğluma inşallah. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

cnmmm inşallah sağlıkla kucağına alırsın... bize güzel haberlerini hemen wer...gözünüz aydın olsn şimdiden...darısı bizlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…