Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım çok geçmiş olsun inş en kısa zamanda evinize dönersiniz çok sıkma canını sütüne birşey olmasın sarılık tedavisinde anne sütü çok önemli

Canım benim tüm kalbimle dua ediyorum biraz geç gördüm belki doğurmuşsundur ama inş herşey yolundadır evamla güzeş haberlerini bekliyoruz :)

Kizlar yaa su cati muayenesinden sonra icim cok huzursuz.galiba yavastan sezeryana karar veriyorum galiba.bebegim cikmaz sikisir oksijensiz kalir cekerler sakat kalir vs..cok korkuyorum.dr o gun vakumdan bahsetmisti.onu da asla istemiyorum.ama o an hersey olabilir.zorlamanin anlami yok galiba.kotu bi tecrube olmasindansa sezeryan sikintisi cekeyim bebegim riske girmesin diyorum.
Bana bisey deyin kizlar cok kararsizim.ben normal doguma burayi okuyarak cesaretlenmistim ama bebek her seyden onemli.
Ozellikle sezeryan dogum olanlar,cok mu zorlaniyosunuz??kac gune ayaklaniliyo?
Offf bilmiyorum ne zormus tam da normal denemeye karar vermistim

bakalim canim ins mardin merkezden ataoglu insaattan eve girdik arkadasimizin projesiydi belki orayi gormeye ggelicez baharda guzel orasi yazin cekilmez kac zaman daha oradasiniz
Belli diil canım her sene tayin istiyoruz ama çıkmıo 5 senedir ordayım bakalım daha ne kadar Kalacaz buarada hayırlı olsun eviniz. Eşin hangi köyden ya da Merkez'den mi

Canim ilk ayaga kalkis az zor sonrasi cekili bi agri zaten agri kesici yapiyolar azaliyo ve bana guven sezeryan olursa n spinal ol vala cook kolay ayiksin sarhosumsu bi ayiklik bak evime ertesi gun taburcu oldum 4 katta merdiven ciktim suan tum isleriimi yapiorum yanimda kimsede yok annem gitti yanlizim

Belli diil canım her sene tayin istiyoruz ama çıkmıo 5 senedir ordayım bakalım daha ne kadar Kalacaz buarada hayırlı olsun eviniz. Eşin hangi köyden ya da Merkez'den mi
Kiziltepeli cnm ailesi falan da orda bayagi kalabaliklar gelirsem gizli gelicem zaten sıkılıyorum akraba gezmekten aaa cok uzamis gorevin mardinli olmussun sen :=)) evimin bbitmesine cok var 2016 teslim zaten oturmayiz ist aliskinim kiraya vveriicem 6 ay kalmistim evlendigimde bogulduumAllah yardimcin olsun hep asiret yonetimi bi yer kiziltepe mardin o kdr deilde

Gercekten mi simay ya yalnizsin ve iki cocukla bas ediyosun.bunu duymm iyi oldu.canim yaa allahim yardimcin olsun.
Spinal hic dusunmuyorum ama epidural de.cunku cok panigim yapamm.bi de belden ya korkuyorum migrenim de var.en iyisi tam bayilmak olur benim icin heralde

DuyguS87 hadi gözün aydın canım şimdi bebişin koynundadır inşAllah ne güzel miss gibi cennet kokuyordur o şimdi dimii öp kokla doyamıyor insan... ben üçünün de o miss kokusuna, o güzelliklerine bir türlü doyamıyorumm tek varlığım, cannlarımm onlar (ve tabiki koçişimm de)Allah ım hepimizn evlatlarını ve bizi korusun artık sen de aldın bebişini kucağına uyuzcan ım da yarın kavuşacak bebişine inşAllah artık doğurmayan birkaç kişi kalıyor galiba onların bebişleri de canı ne zaman istiyorsa hayırlı sağlıklı vaktinde gelsinler

Heyecan içindeyim yaa çok az kaldı. Yarım ne yapcam ben canımm. Alıcam inşallah kucağıma kavuşacağım hayatımın erkeğine

canım çok geçmiş olsun yaa kıyamam çabucak toparlanıp gelirsiniz evinize inşAllah...

Heyecan içindeyim yaa çok az kaldı. Yarım ne yapcam ben canımm. Alıcam inşallah kucağıma kavuşacağım hayatımın erkeğine
evet artık tam bir anne olmana, kuzunu kucağına almana saatler kaldı canımm heyecanını çok iyi paylaşabiliyorum şimdi benim aklıma da benimkilerin geldi yeniden heyecanlandımm ama sonrası da ayrı bir şey ya tamamen bambaşka bir mutluluk ne yapacaksın canım ya gidip paşa paşa doğurup alacaksın bebişini kucağına geleceksin evine ve sonra tabiki bize haber de vereceksin

Aynen gitcem doğurcam allahın izniyle. Sağol canım yaa. Rabbim huzur sağlık versin hepimize

Evet canım saf. Peki emzirirkrn silim mi sence yoksa kalsın mı
Evet canım silmen gerekiyormuş.birde yağı yakıp soğutup sürecekmişin.bebişi emzirmeden önce gögsünü ılık suyla silmeliymişsin.bunu bebişin poposunada kullanabilirsin.yeni bir bilgi yoğurdun kaymağıda çok iyi gelmiş kardeşimin eşine sende dene istersen. Her ikisine yapmış o ama zeytinyağı çok işine yaramış

Canım ya inşallah şu saat itibarıyla hayırlısıyla almışın bebişini kucağına .sağlıklı sıhhatlı huzurlu bir ömür geçirirsiniz.bizede haber et bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…