Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Evet canım nst de çıkmadı sancı .çatı bir hafta önce yaptı tekrar yapcak salı günü açılma var mı yokmu diye.birde endikasyonda bulunursak önceden bakıp hazırlıklı olalım dedi.ne demek istedi anlamadım ama benimde kafa karışıktı sormadım.
Yani senin 40 bitince direk sunimi vercekler benimki 41 sonu dedi ama bakalım.ay inşallah bebişler kendileri gelirde suniye gerek kalmaz.

Bende 11kilo aldım kilolari veririz de umarım bölgesel kilomuz kalmaz
Lohusa serbetini hazirladim bugün valizi oda suslerini ikramları da arabaya koyduk hazır ve nazır bekliyoruz
Oh herşey hazır desene.e tam net değilki senin doğum , gerçi pazartesi suni verirlerse salı gelir kuzu.hayırlısı bakalım.bende pazar kurabiyemi yapcam.

Hemen gidip zeytinyağı sürdüm inş işe yarar canım çok saol buarada.
Saf zeytinyağı değilmi canım soğuk sıkma olanından.asit oranı düşürmek içinde biraz ısıtabilirsin.bunu bebişede sürebilirsin pişik olursa ama 1 ay sonra kullanabilirsin bebişe .arada vücuduna sür gelişimine iyi geliyormuş.

evet bende zaten başka bişi düşenemiyorum,nasıl olacak nasıl bitecek kafamda yüzlerce soru.dikkatim dağıldı hep. halbuki sonunda güzel bişi beklerken bizleri ne kadarda geriliyoruzz.sağlıkla atlatsak bizdee

bnmde haftaya cuma... medline da yapacam doğumu kısmetse...hastanenin sanal turuna girdim ameliyathaneyide kıoymuşlar bi tırstımmki kızlar sormayınn......annneciiimmmm.......

hayrlı olsun cnm.. gözün aydın... artık uykusuzluk için sıkıcan biraz dişini...ben şanslıyım kardeşimle annem yanımda olacak nöbetleşe kalacaklarmış ....inşalah bebişşleirmizin huyuda güzel olur..çok süüründürmezler bizi

kızlar bu arada ateş ölçer ne marka ve hangi tür aldınz..en iyi kolutk altı diyoırlar ama bebişler kıpır kıpırken nasıl ölcecez :S

İlk bebek donmediginde 41i tamamlariz sonra alırız demişti p.tesi açılma olduğu için 40dan sonra çok beklemeyiz gelmezse suni veririz dedi korkuyorum suni den çünkü herkes doğum sancısı çekerken arada nefes alabiliyorsn ama suni nefes aldirmiyor diyorlar

Aşk olsun beni beklemeden.ayyyy çok sevindim kız doğurda hiç farketmez bi gün önce sonra. Haberlerini bekliyorum. İnşallah pırtlatmışsındır
Senden once dogurucam dememismiydim? hastanedeyim su an acilmam var 3 cm ve nişanimda geldi.

Ben daha ameliyathane yüzü görmüş değilim. Bakalım nasıl olacak ilk tanışma
bnmde haftaya cuma... medline da yapacam doğumu kısmetse...hastanenin sanal turuna girdim ameliyathaneyide kıoymuşlar bi tırstımmki kızlar sormayınn......annneciiimmmm.......

Gunaydin kizlarr
DuyguS87 ciddi misin yaa??dogdu mu??ay catlicam yaz bize.
Kizlar benim de baya sancim var.dun gece cok zorlandim.ritmik degil diye gitmefim.bakalim nolacak

Aşk olsun beni beklemeden.ayyyy çok sevindim kız doğurda hiç farketmez bi gün önce sonra. Haberlerini bekliyorum. İnşallah pırtlatmışsındır
Aylacım duygu dedi dedi yaptı bak .. En son hastanedeydi henüz haber yok .. Hayırlısıyla haberlerini alırız inşallah

Günaydın kızlar duygucum ins doğumun güzel vr sağlıklı gecmistir. Bu arada yusufumun sarilik değeri 22.8 oldu dün aldılar yavrumu kuveze cnm çok yandi kızlar yavrumu aldılar sadece elbiselerini verdiler. Rabbimiz, kıymasın tek ins düzelir ilk ve son hastalığımız olur oglumun aglama sesi kulagimdan gitmiyor. onu bıraktığımda uyanikti Rabbimizden şimdi bi daha bizi ayirmasin die dua ediyorum cani sag ya o da yeter. aksamdan beri sütümü sağdım şimdi gönderdim öğleden sonra 2ila3 arasi görecegim ins yavrumu ins değerler düşmüş olur. Allah im kimseyi yavrusundan ayrı koymasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…