Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ohhh az büyüsünde beraberde yürürsünüzz, vantuz mu hehehe,sende hamile kalda gör diyeydin, benim ellerde maşallahh dolma gibi sankii
Eski ayakkabılarım şuan hiç olmuyor şişim resmen elim benim ellerim değil sanki omuzlar genişledi haha evrim grçirdim kendimi bu halde görmemiştim.aynen dedim eşime siz taşısanız bu bebeği yerinizden oynamazsınız benim aldığım kilonun kat be katını alırsın dedim.ee diye o şeref size bahşedilmiş.cennet annelere boş yere vaad edilmemiş diyor cevap hazır yani

sen bayağı şişmişsin yaww,benim ayakda falan şişme yok sade ellerim az şiş gibii ağrıyo o kadar doğumda sonra gider çabucak inşallah yaa

sen bayağı şişmişsin yaww,benim ayakda falan şişme yok sade ellerim az şiş gibii ağrıyo o kadar doğumda sonra gider çabucak inşallah yaa
İnşallah geçer bu şişlikler en kısa zamanda.arkadaşımın 40 ı çıkcak 7 kilo vermiş ben 11 kilo aldım toplamda inşallah kısa sürede verrim. Lohusa şerbeti düşünüyormusun canım bak arkadaşım doğumdan sonra yeme içmeye izin verince doktor hemen lohusa şerbeti içmeye başlamış sütü hemen gelmiş sezeryanlıydı birde aklında bulunsun birde hurma yedi.

Bugun gittim dayanamadm 10 cikti sarilik gecmis sukur evet ya maalesef isik iyi geliyo cnm gecici durum ama insan işgilleniyo canimiz onlar nasil paniklemeyelim
Mrb canım iyileşmeye çalışıyorum senin doğum hikayeni okudum senin gibi güçlü değilim maalesef biraz Nazlı çıktım ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum siz nasılsınız oğlunla :)
bende degildim ama bisi oluo bana buyuyorum resmen hala cesaretimin sokundayim ki ben havadan nem kaparim dusun kiziltepedesin dimi benim esmin tum akrabalari orda yaza orda olursan gelicem gorusurz belki baharda ya da

canim yaa kiamam bende kizimda sismistim kilodan ziyade omuzlarim sirtim genislemisti sanirim cok cilizdim kadinsilasmistim hamilelikte bu hamilelik ciliz gecti odemsiz sukur

Ayy bende o kadar Kilo aldım totelde inşallah veririm hemen. Ayy hadi Ya. Ben göğüslerims baktıkça Süt geleceğinden emin olamıyorum zaten.

Ayy bende o kadar Kilo aldım totelde inşallah veririm hemen. Ayy hadi Ya. Ben göğüslerims baktıkça Süt geleceğinden emin olamıyorum zaten.

Arkadaşım doğal yollardan olsun diye humanadan önce onu içti birde hurma yedi bende aldım hazırlar aktardan kaynar dedim o karışımı yaptı bana .istersen dene.doğal bitkiler zaten. Lohusa şerbeti şekerden oluşuyor sen kaynar diye alcaksın arkadaşım lohusa şerbeti yerine kaynarı kullandı çoğu yerde kaynar diye geçiyormuş.

merhaba canlarr araya girdim amaakaynarı ben de duydum ama hiç kullanmadım acaba etkisi nasılbir de acaba aktarlardaki rezeneyle humana nın farkı oluyor mudur kii ben hep humana kullandım o yüzden kafam karışık... bu sefer de aktarınkileri deneyeyim diyorum sözde tecrübe sahibiyim ama aradan yıl geçince unutuluyor ben de buradan tazeliyorum

Ben aktara sormuştum hatta onunda 2.5 aylık oğlu varmış eşi bu paket olanları değil bitkisini kullanmış rezenenin işe yarıyor demişti.ben humada aldım birde orda süt artıcı karışık bitki çayı vardı onu aldım arkadaşımda kaynar kullandı hatta 2 paket almış 40-50 bardağa tekabül ediyor çok memnun kalmış onada arkadaşları şölemiş.rezene hem gaz hem süt için yalnız bana rezenenin yanında birkaç bitki daha söledi anason gibi ama diğerlerini hatırlamıyorum.dere otu yeşil soğan marul sütü artırıyormuş tabi bunlar kişiden kişiye değişir ama dere ve tere otu kesin artırıyor ibrahim saraçoğluda her çıktığı programda sölüyor.sabah akşam yiyor arkadaşım acayip sütüm var dedi.ha birde bol su .

su kesinlikle vazgeçilmez... önceden beri bool su içerim zaten o düzene dikkat etmeye çalışıyorum... dereotu, yeşil soğan ve rezene bunlar çok iyi ama dediğin gibi kişiden kişiye göre de değişiyor psikolojik olarak da... bozayı öneririm faydalı ama gaz yapıyor o yüzden dikkat işte bi kaynarı kullanmadım bir de humanayla aktardaki rezenenin farkı var mıdır diye emin olmak istedim

Hımm bakayım da bende bi alayım canım sağolasın. Süt gelsin de aman bebeğim aç kalmasın

Haziran sonuna kadar ordayım canım gelirsen mutlaka haber ver bana görüşelim

Hemen gidip zeytinyağı sürdüm inş işe yarar canım çok saol buarada.

Masallah kuzuya :)
Nst de de mi ağrın çıkmadı bende hissetmiyorum ama nst de çıkıyor
Çatıdan korkma ben kastım ama öyle anlatılan gibi değil
suni den bende korkuyorum p.tesiden sonra çok beklemeyiz suni veririz dedi
bende hareketleri çok hissetmiyorum artik

Bende 11kilo aldım kilolari veririz de umarım bölgesel kilomuz kalmaz
Lohusa serbetini hazirladim bugün valizi oda suslerini ikramları da arabaya koyduk hazır ve nazır bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…