Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sakın yüzüstü sırt üstü yatma canım bu son günlerde çok tehlikeliymiş bebeğin solunumunu ve beslenmesini engelliyormuş.benim doktorum 28.haftadan sonra sırt üstü yatmayı ysaklamıştı çok zor durumda kalırsam 3_4 yastık sırta destek koy dedi.ama hiç önermedi.şuan sol kolum ağrıdığı halde soluma yatmaya çalışıuorum.sende yüzüstü sırt üstü dönmemek için bacağının arasına yastık koy işe yarıyor.

Ay yavrularım benim ya nese inşallah tez zamanda kavuşursunuz pıtırcıklarla.cihangir güzel isim olsun bu seferlik eşin koysun diğer bebişde sen korsun kısmet olursa.bizimkidee isimsiz hala arda istiyorum bende bakalım ne olcak sonuç

amann ne güzel,cihangir adıyla güzel yaşar inşallahh

Günaydın kızlar son günlerim ama geceleri geçen haftaya göre daha rahat hamileligimin basindanki gibi uykum fazla devamlı uyku modundayim
Hareketleri ilk hissettiğim zamanki gibi azaldı özellikle takio etmezsem hissetmiyorum
bu sabah mens ağrısı gibi kasıklarımda ağrı var bakalım kızım mi geliyor artık
Herkesin sabrı tükendi bekliyoruz :)

ub2406 bebeginizin ismi hayırlı olsun ee okulda bitsin artık da enerjini doğum sonrasına sakla
uyuzcan sendede heyecan tavan dimi beşir e kavuşmana az kaldı :) hacı şerif ten cikolatalarimiz geldi çok güzel önerin için teşekkürler :)
@ keinetraene kontrolün ne zaman senn

Kontrolüm bugün saat 13:15 de canım önce nst sonra doktor kontrolü.benim bebişinde 2 gündür hareketleri çok azaldı .hatta ben uyandırıyorum bazen kontrol için.son günlrrde uyku süreleri daha fazla olurmuş sorcam doktora bakalım.

aynen canımm,çok heyecanlaıyımm,eşimle evde cumartesiden başka bişi konuşamıoz o derece aaa ne güzel afiyet olsunn.bende hastaneye getircem gelene ikram etmek içinn

Slmm kizlarr napiyonuz bakalim topikimizz cokk durgunn
K keinetraene csnim simdi gordum yuzustu yazmisim da yizustu yatmiyom ama sirtustu yatiyom bisi demedi dr.yine sancin yok demk ne dicek dr un merakettim@uyuzcan o agri bende de var iki gundur tuvaletim var gibi.gidiyo sonra bi daha geliyo anlamadim.
Bugun okuldakiler gobegin iice inmis dediler hatta tecrubeliler haftaya dogurursun dedi.ayyy yine panik ben tabii

evet çok durgun bu aralar,daha bebişlerin hepsi doğmadan böyleyse doğunca ıssız adaya dönecek anlaşılan rahim artık yeter doğ diyo bebeklere benim göbekde indi iyice yaaa, 2 güne hep inecek bebişle beraber inş. panik olma panikkk

Slmm kızlar artık pek giremiyorum kızım saolsun emzik niyetine kullanıyor beni:) göğüslerim param parça oldu kremi sürüyorum ama işe yaramıyor. Çok yorgun hissediyorum kendimi çünkü hala uyuyamıyorum. Yarın kızımı sağlık Ocağı'na götürecek babası topuk kanı için. Bizden şimdilik bukadar umarım herkes iyidir. uyuzcan canım bebeğine kavuşmana az kaldı heyecan stres yapma her şey çok güzel olsun
K keinetraene abc3 sizin de az kaldı hadi inş en güzel şekilde olur doğumunuz@DuyguS87 ub2406 sizler napıosunuz nasılsınız

anommm ne güzel emişiyonuz yanii yaa göğüs işi beni de çok geriyo krem süürmeye başladım ama pek bi faydası olmayacak gibi. aynen canım yarın son gün benim için,bambaşka bi hayat bekliyoo,çocuklu olduk,olcaz hepimiz yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…