Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bende seni merak ediyordum, doğuma gittin sandım canımm,beklemeye devam demek
Kocam geldi ya çok sık giremiyorum canm yaa cokk özlemişim
Bekliyoruz bakalım nazlı kızımızı
En son ayrıntılı ultrasonda bebişin yüzünü görmüştüm dr gecen hafta artık zor doğum da görürüz dedi babası ben gelince görürüz diyordu benm sıpa babayı görünce yan profil den görüntü verdi şimdiden babaciyiz biz

amann ne güzel canımmm, bol bol vakit geçirinn aaaa bak sen yaptığınaa, ne güzel göstermiş kendini,ben bayağıdır göremiomm,poposu dönük hep

ub2406 cnm o akinti bende bayadir var renksiz ve kokusuzsa korkma ama kontrolunde yine bi baktir.

abc3 ohhh son gunlerinu sultanlar gibi geciriyosundur. Allahm ayirmasin

Offf Mahfolmuş durumdayım 2 gündür bitmek Bitmeyen mide yanması karın şişliği. Uyuyamıyorum artık ya. Sanki mideme öküz oturmuş gibi bi sertlik var. Çıkartmak istiyorum çıkartamıyorum. Bugün tahliller için doktora gidicem sezeryan öncesi. İnş. Bişi çıkmaz

Oyy son 2 gun kiiz sana... karar verdiniz mi ne yaptiracaginiza? Genel mi epidural mi?

Aynen ama sezeryan olacağım halde Son günler çok fena geçiyo. Allah Size kolaylık versin. Genel olucam büyük ihtimal. Bugün tahliller için doktora gidicem konuşcam doktorla bakalım o ne diyo
Oyy son 2 gun kiiz sana... karar verdiniz mi ne yaptiracaginiza? Genel mi epidural mi?

Gunaydin canlarrr
uyuzcan kuzum evett son zamanlar cok zor oldu.dun aksam bi agladim bi agladim esimin gogsune gomulup zor durdurdu beni.grldi catti gun.ama psikolojik olarsk hala dogums ve sonrasina hazir dehilim gibi
DuyguS87 kuzum dun okuldan bizimle ayni olan arkadasim dogum yapti ya.onun gece aniden suyi gelmis.bi suredir cok yogun akinti vardi diyo.tedirgin oldum baslangic belirtusi mi diyee??

Günaydın canm bende hiç hazır değilim ama düşünmekte istemiyorum bizimkiler tetikte gece biri uyuyor diğeri uyanıyor ben horul horul uyuyorum son 3-4gundur
kızım gelmek istemiyor dr da p.tesiye jadar gelmezse suni sancı veririz dedi korkuyorum

Korkma canim istedikleri zaman gelebilirler artik 38 olduk bendeki gebelik takip programinda da vajinal akintinjn normal oldugunu kokusuz oldugu ve kasinti olmadigi surece endise etmeyin yaziyo.
uyuzcan ne yaptin kuzum gorustunmu doktorla?

Oyyy sende kavusucannnn

Canim senin gun doldu artik ya heyecann doruktaaa...cok da bekleme versin suni.son zamnlae kakadini yiyo falan diyolar ya korkuyom ben

günaydın canımmm, aynı korkular bende de var,şimdi korkmuyorum diyorum herkese ama eşim farkında korktuğumun ikide bir hemen olcan çıkcan diyo ben hep ordayımm diyo ama işte korkuları yenmeye yetmiyo,ancak kendime geldiğimde doğum korkusu geçecek,sonrada bebeğime bakabilecek miyim korkusu başşlayacak,ama düşünüyorum herkes bakıp büyütüyorsa bizim neyimiz eksik onlardann

Ne yaptin ayloş gorustunmu anesteziciyle

Korkma canim istedikleri zaman gelebilirler artik 38 olduk bendeki gebelik takip programinda da vajinal akintinjn normal oldugunu kokusuz oldugu ve kasinti olmadigi surece endise etmeyin yaziyo.
uyuzcan ne yaptin kuzum gorustunmu doktorla?
evet görüştüm anestezi yapacak, ben çok korkuyom yaa en iyisi benim için uyumak uyandığımda bitmesi herşeyin,cumartesi 7:30 da hastanedeyim 8:30 gibi alıcak beni ameliyata bebişimde 3230 gram olmuş hala dönmemiş inatçı bebeğim annesi illa kesilsin istiyo ona kavuşmama bu kadar az kalması ve kilosunun iyi olması ile avunuyom ameliyatı düşünmeyip

Olsun cnm hayirlisi sen panik olursan zaten epiduralin bi anlami olmaz. Bol dinlenirsen cabucak toplarsin insallah. Cumartesinden sonra da seni goren cennetlik artik yani. Baksana simaya kayboldu :)

Olsun cnm hayirlisi sen panik olursan zaten epiduralin bi anlami olmaz. Bol dinlenirsen cabucak toplarsin insallah. Cumartesinden sonra da seni goren cennetlik artik yani. Baksana simaya kayboldu :)
sağol canımm beni sizler rahatlatıyorsunuz vallahii hehehhe seni de görücizzz az toparlansınlar yine devam ederiz ya inşallahh,dur daha neden uyumuyo neden ağlıyo sen ne yaptın da aböle oldu diye sorup durcaz,1. evre doğum evresiydi 2. evre çocuk büyütmeye geçcez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…